Taking too long? Close loading screen.

5 документальних фільмів про архітектуру

Вчитися потрібно у кращих. У спілкуванні з ними можна знайти натхнення, нові ідеї й свіжі сили йти вперед. У кого може вчитися 3D-художник? У кращих архітекторів світової історії!

Для цього ми підготували добірку найкращих документальних фільмів про архітектуру.

  1. Френк Ллойд Райт: Людина, яка побудувала Америку

Якщо ви цікавитеся життям і творчістю легендарного архітектора Френка Ллойда Райта і хочете знати, що він побудував — ця документальна стрічка для вас. https://youtu.be/1O7ax1KhJNM.

  1. Блаженний з собору

Іспанський монах будує собор своїми руками. Хусто Гальєго більшу частину свого життя займається зведенням кафедрального собору в передмісті Мадрида. Багато хто вважає його божевільним, одержимим ідеєю фікс. https://youtu.be/iQt5glBtXOM.

  1. Ordos 100

Документальний фільм про безпрецедентний проект, розпочатий у 2008 році студією Herzog & De Meuron і китайським художником Ай Вейвеєм. https://youtu.be/kQNVUH-duCE

  1. Баухаус: обличчя двадцятого століття

Документальний фільм 1994 року режисера Френка Уітфорда з російськомовною озвучкою про найвідомішу архітектурну школу XX століття. https://youtu.be/qRNn2Z1INl8

  1. Архітектура, мистецтво, дизайн — 100 років Баухаусу

Трьохсерійна стрічка, випущена до століття Баухауса в 2019 році. Більш поглиблене вивчення досягнень школи і вплив її ідеалів на мистецтво, дизайн і архітектуру наших днів.

  1. https://youtu.be/rg3X1vZN5TA 
  2. https://youtu.be/LW1415Ddf8c 
  3. https://youtu.be/2uVWAS6Q6AY

Вчитися з задоволенням найефективніша стратегія навчання. Сподіваємося, що ці документальні фільми про архітектуру допоможуть зарядитися натхненням і ставити нові цілі!

А якщо твоя мета стати 3D-художником і створювати круті 3D-візуалізації, є супер-короткий шлях. Запишись на CGI Bootcamp і стань Junior 3D Artist за 23 дні!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
Телефон
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
You should enable JavaScript to use this form.