Мистецтво візуалізації 2016

Наш міжгалактичний вернісаж, присвячений найбільш новітньому з мистецтв — 3D візуалізації — відбувся!

Вернісаж “Мистецтво візуалізації” тепер можна сміливо назвати головною 3D-подією Києва 2016! Судіть самі: 3D-чайник, 220+ архітектурних 3D-візуалізацій, а на вході гостей зустрічав фотореалістичний 3D-інопланетянин. Але про все по порядку.

Відкрив вернісаж іменитий український дизайнер, переможець Reddot Award 2015 і 2016, організатор та ідейний натхненник CGI School — Павло Вєтров, який спільно з дизайнером Дмитром Ігнатовим, власником магазину Cube44, урочисто перерізав стрічку. Дмитро привітав усіх присутніх з початком події й висловив своє захоплення його масштабом і якістю робіт. Також він зазначив, що з кожним роком в Україні мистецтво 3D-візуалізації представлено все більшою кількістю сильних професіоналів міжнародного класу, і що наш інопланетний вернісаж задає високі стандарти.

Ми вдячні Дмитру за таку високу оцінку. Думка практикуючих дизайнерів дуже цінна і вагома для нас. Адже головна мета вернісажу — показати кращі зразки творчості українських 3D-художників і визначити подальший шлях розвитку як для новачків, так і для досвідчених майстрів візуалізації.

Нам дуже приємно, що в цьому році захід відвідало понад 300 гостей. На вернісажі було представлено 220 робіт, які сміливо можна назвати витворами 3D-мистецтва. Дивлячись на них, навіть досвідченому глядачеві було важко повірити, що це не фотографії. Гості вернісажу допомогли київським 3D-дизайнерам і візуалізатором визначити 3-х кращих 3D-артистів, яким дісталися цінні призи. Гості зупинялися біля кожної візуалізації, щоб відзначити гру світла на скляних поверхнях, фотореалістичні фактури, майстерно передане освітлення. Вибір був не з простих. Кожен з 3D-художників показав високий рівень майстерності і артистичну тонкість сприйняття.

3D-візуалізація знаходиться на межі сучасного і класичного мистецтва, і передати цю особливість в атмосфері нам допомогла музика. Гості експозиції насолоджувалися чудовими композиціями від струнного квартету у виставковому залі, а на вулиці — сучасною музикою від запрошеного діджея.

Всі ми чули і знаємо про 3D-реальність, і у всіх гостей була можливість оцінити перспективи віртуальної реальності за допомогою Oculus 3D. Це стало джерелом яскравих вражень. VR — це новий виток розвитку 3D, який розмиває горизонти реальності. А магнітом фото-уваги гостей та учасників став символ вернісажу — загадковий інопланетянин, у честь якого і був зелений дрес-код.

У рамках заходу відбулася традиційна презентація CGI School, під час якої партнери та викладачі школи розповіли про перспективи розвитку 3D-візуалізації. Після чого наші випускники отримали довгоочікувані сертифікати Autodesk про закінчення навчання. Ми пишаємося першими успіхами цього нового покоління 3D-візуалізаторів. Бажаємо їм творчого розвитку, захоплюючих проектів і блискучих перемог на міжнародних конкурсах і подальших вернісажах.

Кульмінацією вернісажу стали результати конкурсу представлених робіт. Гості вибирали кращих з кращих, автори яких отримали призи. На закінчення ж вечора відбулася лотерея серед гостей вернісажу, за результатами якої переможцям були вручені приємні подарунки. Найприємнішим з них стали окуляри віртуальної реальності від Xiaomi.

Нам було дуже приємно зустріти таку кількість професіоналів і шанувальників мистецтва 3D. Адже наш вернісаж відвідали такі відомі дизайнери та архітектори Києва, як Аліса Баньковська, Лариса Бридня, Вікторія Вітковська, Віктор Кучеренко, Катерина Галак і багато інших.

Ми щасливі й раді, що популярність мистецтва 3D-візуалізації настільки стрімко зростає.

Вернісаж вийшов яскравим, емоційним і видовищним.

Учасники выставки Вернисаж “Искусство визуализации” 2016

І хоч ми все ще перебуваємо під враженням від цього вернісажу, ми вже почали працювати над наступним. Будемо раді бачити Вас на 3D-вернісажі 2017!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.