3D візуалізація затишного будинку

Навіщо потрібна 3D візуалізація архітекторам та дизайнерам інтер’єру: топ-5 причин

Сьогодні все архітектори і дизайнери знайомі з поняттям 3D візуалізації. Вони використовують її в своїй роботі й часто вважають, що знання основ CGI обов’язкове для успіху в професії. Навіщо ж потрібна 3D візуалізація архітекторам і дизайнерам інтер’єру і для чого багато хто з них вивчає це мистецтво? Читайте далі та дізнайтеся!

Читать далее »
Сайт про архітектурну 3D візуалізацію

Сайти з 3D графіки: 7 найкращих онлайн ресурсів CGI індустрії

Де знайти новини світу 3D графіки, подивитися роботи найкращих 3D художників і дізнатися секрети їхньої майстерності, познайомитися з CG артистами з усього світу? Для цього потрібно регулярно переглядати найкращі сайти з 3D графіки. Читайте далі та дізнайтеся про топ-7 онлайн ресурсів всесвіту CGI!

Читать далее »
3D візуалізатор працює над завданням

3D візуалізатор інтер’єру: без яких знань йому не досягти успіху в професії?

Професія 3D візуалізатора інтер’єру — просто знахідка для тих, хто має почуття смаку і стилю та мріє про творчу й прибуткову роботу. Які знання та інструменти необхідні такому фахівцю? Читайте далі та дізнайтеся!

Читать далее »
3D художник-новачок за роботою

З чого почати кар’єру 3D артиста новачкові: 5 перших кроків до успіху в CGI

Кар’єра 3D художника — просто мрія для тих, хто хотів би займатися творчою справою, а заробляти, як в IT. Але як зробити мрію реальністю? З чого почати свій шлях в CGI індустрії? Читайте і дізнайтеся, які 5 перших кроків потрібно зробити новачкові в світі 3D графіки!

Читать далее »
3D візуалізатори спілкуються на роботі

Софт скіли для 3D візуалізатора: 7 навичок, які забезпечать швидке кар’єрне зростання в CGI

Щоб досягти успіху в CGI індустрії, вивчити 3ds Max і V-ray недостатньо. Крім технічних знань, важливі ще й м’які навички: вміння організовувати свій час, тактовно спілкуватися і багато іншого. Вам цікаво дізнатися про 7 найважливіших софт скілів для 3D візуалізатора, які допоможуть побудувати кар’єру в CGI? Читайте далі!

Читать далее »
Вивчення 3D max з нуля

Скільки часу потрібно, щоб вивчити 3D max і почати заробляти в CGI?

Хочете стати 3D художником, але боїтеся, що на освоєння необхідних програм піде багато місяців або навіть років? Насправді все зовсім не так страшно. Давайте разом розберемося, скільки часу потрібно, щоб вивчити 3D max з нуля!

Читать далее »
×
Ваше имя
Email
Телефон
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.