Історії випускників CGI School

Знайомтеся — наші студенти! А нині успішні 3D художники. Читайте історії та відгуки випускників CGI School та дізнайтеся, чому вони обрали CGI, як Bootcamp змінив їх життя та як зараз складається їх кар’єра.

Випускник CGI BootCamp Давид Ляшенко

Давид Ляшенко, випускник CGI School, 3D візуалізатор

Киянин Давид Ляшенко вчився на комп’ютерного інженера, проте через пів року за власним бажанням покинув університет. А зараз Давид стрімко розвивається як 3D художник. Хочеш дізнатися більше про його шлях? Читай далі!

Читати далі »

Марія Гречко, випускниця CGI School, 3D візуалізаторка

Марія Гречко навчалася у двох університетах, працювала адміністраторкою ресторану, а тепер стала успішною 3D художницею. Цікаво дізнатися про шлях Марії й про те, яку роль в ньому відіграло навчання у CGI School? Читай далі!

Читати далі »

Єлизавета Цап’як, випускниця CGI School, 3D візуалізаторка

Ліза Цап’як планувала стати дизайнеркою інтер’єрів. До нас у CGI School прийшла за знаннями, які б допомогли їй в цій професії. Але в результаті Ліза обрала кар’єру 3D художниці. Читайте далі та дізнайтеся історію Лізи!

Читати далі »
Випускниця CGI BootCamp Вікторія Мороз

Вікторія Мороз, випускниця CGI School, 3D візуалізаторка

Випускниця CGI School Віка Мороз з дитинства була закохана у мистецтво. Вчилася на архітектурному факультеті, а після випуску працювала дизайнеркою інтер’єрів. Чому Віка вирішила стати 3D художницею і як склалася її нова кар’єра? Читайте в інтерв’ю!

Читати далі »
×
Ваше Ім'я
Email
380
Рік народження
Місто
Записатись на відкритий урок
Дякуємо за реєстрацію! Залишився ще один крок.
You should enable JavaScript to use this form.