Історії випускників CGI School
Знайомтеся — наші студенти! А нині успішні 3D художники. Читайте історії та відгуки випускників CGI School та дізнайтеся, чому вони обрали CGI, як Bootcamp змінив їх життя та як зараз складається їх кар’єра.
![Випускник CGI BootCamp Давид Ляшенко](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2024/03/vypusknyk-cgi-bootcamp-lyashenko.jpg)
Давид Ляшенко, випускник CGI School, 3D візуалізатор
Киянин Давид Ляшенко вчився на комп’ютерного інженера, проте через пів року за власним бажанням покинув університет. А зараз Давид стрімко розвивається як 3D художник. Хочеш дізнатися більше про його шлях? Читай далі!
![Фотографія випускниці CGI School Ані Несен](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2024/01/vypusknytsya-cgi-bootcamp-nesen-anya.jpg)
Анна Несен, випускниця CGI School, 3D візуалізаторка
В університеті Аня Несен вивчала фінанси та менеджмент підприємств й навіть не думала про творчу кар’єру. Як же вийшло, що Аня стала успішною 3D художницею? Читай далі та дізнайся!
![](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2023/12/vypusknytsya-cgi-school-mariya-grechko.jpg)
Марія Гречко, випускниця CGI School, 3D візуалізаторка
Марія Гречко навчалася у двох університетах, працювала адміністраторкою ресторану, а тепер стала успішною 3D художницею. Цікаво дізнатися про шлях Марії й про те, яку роль в ньому відіграло навчання у CGI School? Читай далі!
![](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2023/11/vypusknytsya-cgi-school-liza-tsapyak.jpg)
Єлизавета Цап’як, випускниця CGI School, 3D візуалізаторка
Ліза Цап’як планувала стати дизайнеркою інтер’єрів. До нас у CGI School прийшла за знаннями, які б допомогли їй в цій професії. Але в результаті Ліза обрала кар’єру 3D художниці. Читайте далі та дізнайтеся історію Лізи!
![Випускниця CGI BootCamp Вікторія Мороз](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2023/10/vypusknytsya-cgi-school-vika-moroz.jpg)
Вікторія Мороз, випускниця CGI School, 3D візуалізаторка
Випускниця CGI School Віка Мороз з дитинства була закохана у мистецтво. Вчилася на архітектурному факультеті, а після випуску працювала дизайнеркою інтер’єрів. Чому Віка вирішила стати 3D художницею і як склалася її нова кар’єра? Читайте в інтерв’ю!
![](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2022/02/cg-artyst-ivan-zhernyak_prew.jpg)
Іван Жерняк, випускник CGI School, 3D візуалізатор
Ваня Жерняк вчився на програміста, працював у банку, а потім пробував себе у фотографії. Але справжній кайф від роботи почав отримувати лише тоді, коли став 3D художником. Дізнайтеся, як CGI BootCamp допоміг Вані в цьому!