Як пройшла головна CGI подія 2019 року – конференція Archiviz!

Конференця archiviz 2019

В українського CGI-ком’юніті тепер є день народження! Цілих два. Це 19 і 20 жовтня — дні першої в Україні конференції Archiviz.

Ми виношували цю ідею 2 роки. Вибирали гостей, листувалися з культовими фігурами 3D-візуалізації в світі, запрошували їх в Україну. Ми підібрали формат, тематику, програму і з нетерпінням чекали заповітної дати.

Бачити, як в M17 Contemporary Art Center заходить ціле море людей — неймовірно! Спілкуватися з одними з кращих 3D-художників у світі — круто! Ми запросили Jakub Čech, András Vida, Raphael Rau, Manó Karlinger, Jonathan Medlock, Anna Kawalec, Joseph Osipenko, Tim Scherbatykh. На лекціях і майстер-класах спікери розповіли про те, як працювати над собою, планувати кар’єру в 3D, працювати з замовниками. На панельних дискусіях дизайнери, виробники меблів і забудовники розповіли, як вони використовують CGI і як ефективно будувати з ними співпрацю. Спікери охоче фотографувалися, відповідали на питання, розповідали навіть про те, чого в програмі не було.

А найголовніше — у CGI тепер є своє ком’юніті. Ми це зрозуміли, коли побачили, як 3D-артисти знайомляться, п’ють каву, обмінюються контактами і думками про останню версію Vray. Коли випускники останнього CGI Bootcamp оточили Senior 3D-художника і завалили питаннями. Коли ми почали отримувати пропозиції щодо того, кого запросити наступного разу!

Величезне дякуємо всім гостям Archiviz 2019. Ви — творчі, емоційні, справжні й неймовірні. Сподіваємося побачити вас на наступній конференції!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.