CGI School summer party

Після гарного навчання можна і повеселитися. У школі 3D візуалізації CGI School завжди панує дружня і демократична атмосфера, і в цей раз вона сприяла справжньому відпочинку студентів і викладачів. Адже був привід – позаду три місяці 3D курсів.

І студенти архітектурних вузів, які проходили  навчання 3Ds max з нуля, і професіонали, які захотіли підвищити рівень кваліфікації (практикуючі дизайнери інтер’єрів, архітектори, візуалізатори), весь цей час освоювали теорію і практику, щоб отримати заповітний міжнародний сертифікат Autodesk.

Школа дизайну розробила універсальну програму, розраховану і на новачків, і на більш просунуту аудиторію. Для того, щоб курси дизайну інтер’єру можна було проходити без відриву від навчання або поточних проектів, працювали дві групи: ранкова і вечірня.

І ось, коли іспит позаду, випускники та викладачі зібралися на CGI School summer party 2015. Цілий день ми грали в волейбол, влаштовували змагання з дартсу, вправлялися у стрільбі з рушниці й стрибали на батуті. І як не стрибати? Адже випускники, які успішно склали іспит і дипломний проект, гарантовано отримують роботу.

Ми сумуємо за кожною групою і пишаємося, що допомагаємо розвиватися талановитим дизайнерам і архітекторам. Бажаємо їм, щоб кожен виконаний проект був таким же яскравим, як фаєр-шоу, яким закінчилася вечірка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.