![CGI Summer 2020](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/cgi_school_2020_main_view-1-e1609753923114.jpg)
В неонових кольорах, з яскравими літніми коктейлями і під музику запального DJ випускники CGI Bootcamp провели останній вечір CGI-студентства. Вже завтра вони почнуть кар’єру Junior 3D Artist, а зараз — тільки свято! Спілкування, танці, фотосесії та гра “інтуїція”, в рамках якої буткемповці більше дізналися про менторів, проджект менеджерів, та інших 3D-художників.
![Учасники CGI Summer 2020](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/cgi_school_2020_view_1.jpg)
![Учасники CGI Summer 2020](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/cgi_school_2020_view_2.jpg)
![Учасники CGI Summer 2020](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/cgi_school_2020_view_3.jpg)
![Учасники CGI Summer 2020](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/cgi_school_2020_view_5.jpg)
![Учасники CGI Summer 2020](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/cgi_school_2020_view_6.jpg)
Перед вечіркою буткемповці представили випускні роботи та отримали довгоочікувані дипломи. Журі оцінювало фотореалізм, відповідність технічному завданню, і давало поради щодо поліпшення. Це була перша робота студентів, виконана в реальних умовах: за 8 годин і за технічним завданням з реального проекту.
![Учасники CGI Summer 2020](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/cgi_school_2020_view_7.jpg)
Бажаємо удачі новому випуску CGI Bootcamp! За ці 22 дні ви виконали неймовірну роботу. Ми пишаємося кожним з вас і знаємо, що попереду на вас чекає успіх!
Щоб дізнатися більше про кар’єру 3D-художника, приходь на відкритий урок CGI Bootcamp. Ми відповімо на всі питання, розповімо про професію і мистецтво CGI, познайомимо з випускниками курсу!