CGI SUMMER 2020

CGI Summer 2020

В неонових кольорах, з яскравими літніми коктейлями і під музику запального DJ випускники CGI Bootcamp провели останній вечір CGI-студентства. Вже завтра вони почнуть кар’єру Junior 3D Artist, а зараз — тільки свято! Спілкування, танці, фотосесії та гра “інтуїція”, в рамках якої буткемповці більше дізналися про менторів, проджект менеджерів, та інших 3D-художників.

Перед вечіркою буткемповці представили випускні роботи та отримали довгоочікувані дипломи. Журі оцінювало фотореалізм, відповідність технічному завданню, і давало поради щодо поліпшення. Це була перша робота студентів, виконана в реальних умовах: за 8 годин і за технічним завданням з реального проекту.

Учасники CGI Summer 2020

Бажаємо удачі новому випуску CGI Bootcamp! За ці 22 дні ви виконали неймовірну роботу. Ми пишаємося кожним з вас і знаємо, що попереду на вас чекає успіх!

Щоб дізнатися більше про кар’єру 3D-художника, приходь на відкритий урок CGI Bootcamp. Ми відповімо на всі питання, розповімо про професію і мистецтво CGI, познайомимо з випускниками курсу!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.