CGI Summer Party

Незважаючи на дощову погоду, 21 липня відбулося CGI Summer Party.

Як і очікувалося, CGI Battle видався дійсно гарячим. На конкурс було надіслано 30 робіт. Всі роботи були по-своєму цікаві, дійсно високого рівня і гідні перемоги.

Призерів визначило професійне журі, що складається з сертифікованих викладачів школи CGI School, яке виставляло ту чи іншу оцінку роботі учасника. Крім цього, на CGI Summer Party конкурсанти могли проголосувати за роботи один одного, а переможець отримав приз глядацьких симпатій.

Перше місце в CGI Battle зайняла Олександра Копитько, що стала щасливою власницею портативного жорсткого диска Western Digital на 2 TB.

Друге місце зайняла Любов Тузовська, що отримала бездротові Bluetooth колонки Philips. Третє місце дісталося Ярославу Буланову, який виграв Power Bank Xiaomi на 16000mAh. Приз глядацьких симпатій дістався роботі Олександри Копитько, і в цьому думка журі співпала з думкою учасників конкурсу. Олександрі вручили фітнес-браслет Xiaomi.

В рамках заходу викладач Іван Слюсарев представив новий модуль навчання нашої школи — предметне 3D-моделювання. Крім цього на заході відбулося урочисте вручення дипломів, на якому студенти, які закінчили курси 3Ds max, отримали офіційні сертифікати autodesk.

Цієї осені ми зберемо разом наших випускників і студентів в рамках вернісажу “Мистецтво візуалізації”. Слідкуйте за новинами в соціальних мережах!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.