Corona 8 для 3D Max: огляд найважливіших оновлень рендер-движка

Оновлена версія Corona для 3D Max

У квітні 2022 року компанія Chaos Czech — лідер у сфері програмного забезпечення для архітектурної 3D візуалізації — представила 8 версію рендер-движка Corona. Призначена Corona 8 для 3D Max та Cinema 4D. Це одні з найвідоміших інструментів для 3D-візуалізації, за допомогою яких створюються фотореалістичні проєкти. 

Движок не лише змінив назву з Corona Renderer на Chaos Corona, а й поповнився новими корисними функціями. Про них докладніше розкажуть експерти курсів 3D Max із CGI School.

Chaos Cosmos

Це система 3D-контенту, в якій представлено 1300 безкоштовних 3D-моделей та HDRI-карт. За допомогою Chaos Cosmos 3D-художники можуть створювати тривимірні інтер’єри та оточення лише за кілька кліків. Система дає миттєвий доступ до таких часто використовуваних моделей, як меблі, дерева, автомобілі, люди тощо. Кожна модель доступна для прямого пошуку в 3D Max.

Chaos Scatter

Дає можливість легко розміщувати в 3D-сценах дерева, каміння, траву, квіти, автомобілі на стоянці та інші об’єкти. Можна налаштувати, щоб об’єкти не розміщувались у деяких частинах сцени (наприклад, на дорозі). Зробити це можна автоматично (залежно від кута нахилу) або вручну, використовуючи сплайни.

Corona Decal

За допомогою цієї функції 3D-художник може легко додавати деталі або дефекти поверхні: подряпини, кратери, тріщини, плями, бризки тощо. 

Corona Slicer

Матеріал Corona Slicer дозволяє вирізати ділянки геометрії будь-якої форми для рендерингу об’єкту в розрізі.

Corona Curvature Map

Карта Curvature Corona 8 для 3D Max призначена для легкого додавання ефекту бруду або зношування на об’єкт.

Customisable Tone Mapping

Цей параметр працює з розмиттям зображення в русі (motion blur) і глибиною різкості (depth of field), значно спрощуючи постобробку рендерів.

Adjustable PBR Reflection Tail

За допомогою нового параметра в Corona 8 для 3D Max можна створювати розмиті відображення для металів, щоб надати матеріалу «м’якший» вигляд і більшу «глибину».

Про інші нововведення та круті фішки ви можете дізнатися з офіційного відеорелізу.

Системні вимоги для встановлення рендер-движка Chaos Corona 8 для 3D Max:

  • Autodesk 3D Max 2014-2022;
  • 64-розрядна версія Microsoft Windows (8, 8.1, 10).

Завантажити безкоштовну ознайомчу версію движка на 45 днів можна за цим посиланням.

Corona 8 для 3D Max — повнофункціональний рендерер для фотореалістичної візуалізації. Зручний інтерфейс та багатий функціонал движка Corona 8 дозволяють 3D-художнику отримати високоякісне зображення з мінімальними зусиллями.

Якщо ви хочете дізнатися більше про рендер-движок Corona і глибше вивчити можливості 3D Max, запрошуємо вас на безкоштовний відкритий урок в CGI School. Ми розповімо про нашу програму навчання і відповімо на питання, що вас цікавлять. На курсах 3D візуалізації наші студенти вже вчаться працювати в Chaos Corona 8, а надалі активно використовують движок у роботі для створення унікальних зображень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.