День 3D артиста: міжнародне свято CGI ком’юніті

День 3D артиста в школі 3D візуалізації

День 3D артиста — неофіційне свято, яке вже понад 20 років відзначає вся світова CGI спільнота. За традицією святкується воно 3 грудня.

Школа 3D графіки CGI School не могла пройти повз такої важливої для всього CG всесвіту події. Експерти курсів 3Ds Max у Києві, Дніпрі, Львові та Харкові щиро вітають із Днем 3D артиста візуалізаторів, моделерів та всіх інших фахівців, які мають відношення до комп’ютерного дизайну.

Хто першим запропонував відзначати свято 3D артиста і чому саме цього дня — читайте далі.

3December

Тематичні заходи у день 3D артиста

Традиція святкування міжнародного Дня 3D артиста з’явилася з ініціативи компанії Alias ​​(Канада) у 1998 році. На той час Alias ​​спеціалізувалася на створенні технічного та програмного забезпечення для 3D графіки. Зокрема їй належала програма Maya, права на яку перейшли до Autodesk після злиття компаній у 2006 році.

Alias ​​запропонувала відзначати Всесвітній день комп’ютерної графіки щорічно 3 грудня. Вибір дати був невипадковим. Цифра «3» та перша буква в англомовній назві місяця «D» (December) разом складають абревіатуру «3D», яка означає three-dimensional, тобто «тривимірний». Більш підходящого варіанту для святкування Дня 3D артиста годі й шукати. Європейці та американці тепер так і називають свято — 3December.

Ідею компанії Alias ​​з радістю підтримали інші виробники ПЗ та відеокарт для 3D графіки, а також все світове CGI ком’юніті.

Свято для всіх причетних

Вечірка на честь дня 3D артиста

Спочатку День 3D артиста був професійним святом виключно для 3D художників. Проте згодом 3December набув величезної популярності у світі CG. Тепер його вважають «своєю датою» всі, хто має відношення до комп’ютерної графіки: концепт-артисти, творці візуальних ефектів тощо. А святкування Дня 3D артиста розтягується на всю першу декаду місяця — з 1 по 10 грудня.

Ці дні прийнято проводити цікаво, насичено та з користю для професійного зростання. У своє свято 3D артисти обмінюються досвідом із колегами з інших країн, влаштовують конференції, виставки та презентації. Ті, хто вже досяг вершин у професії 3D Artist, проводять майстер-класи для початківців. Крім того, саме до Дня 3Dшника приурочено вручення авторитетних у CG світі премій Autodesk Masters Award та Autodesk Junior Masters Award.

Ми також не змогли залишити 3December без уваги. CGI School щорічно відзначає День 3D артиста як своє професійне свято.

Вечірка на День CG художника

І цього дня, і в інші цікаві дати ми влаштовуємо захоплюючі та веселі заходи для себе та студентів.

Бажаєте взяти в них участь та стати частиною нашої дружньої команди? Тоді реєструйтесь та приходьте на безплатний відкритий урок до CGI School. Ми розповімо вам про наші прискорені курси 3D візуалізації CGI BootCamp. Ви дізнаєтесь, як всього за 23 дні стати спеціалістом рівня Junior 3D Artist і відразу отримати запрошення на оплачувану практику.

Вітаємо всіх 3D артистів із головним професійним святом! Бажаємо творчих успіхів, розвитку та нових перемог!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.