4 документальних фільми про архітектуру

Вчитися потрібно у кращих. У спілкуванні з ними можна знайти натхнення, нові ідеї й свіжі сили йти вперед. У кого може вчитися 3D-художник? У кращих архітекторів світової історії!

Для цього ми підготували добірку найкращих документальних фільмів про архітектуру.

1. Блаженний із собору

Кинолента Блаженный из собора
Іспанський монах будує собор своїми руками. Хусто Гальєго більшу частину свого життя займається зведенням кафедрального собору в передмісті Мадрида. Багато хто вважає його божевільним, одержимим ідеєю фікс.

2. Ordos 100

Кино об архитектуре Ordos 100
Документальний фільм про безпрецедентний проект, розпочатий у 2008 році студією Herzog & De Meuron і китайським художником Ай Вейвеєм.

3. Баухаус: Обличчя двадцятого століття

Кино про Bauhaus
Документальний фільм 1994 року режисера Френка Уітфорда з російськомовною озвучкою про найвідомішу архітектурну школу XX століття.

4. Архітектура, мистецтво, дизайн — 100 років Баухаусу

Кино об архитектуре Мир Баухауса
Трьохсерійна стрічка, випущена до століття Баухауса в 2019 році. Більш поглиблене вивчення досягнень школи і вплив її ідеалів на мистецтво, дизайн і архітектуру наших днів.

Вчитися з задоволенням найефективніша стратегія навчання. Сподіваємося, що ці документальні фільми про архітектуру допоможуть зарядитися натхненням і ставити нові цілі!

А якщо твоя мета стати 3D-художником і створювати круті 3D-візуалізації, є супер-короткий шлях. Запишись на CGI Bootcamp і стань Junior 3D Artist за 23 дні!

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.