Курси 3Ds max від CGI School: ми вміємо поєднувати навчання з приємним відпочинком!

Наші хлопчці й дівчата зібралися на катері, щоб освіжитися у спекотний літній день і набратися бадьорості перед черговим робочим і навчальним тижнем. Ви помітили, що якщо працювати без відпочинку, продуктивність знижується і обсяг виконаної роботи або засвоєної інформації на курсах 3Ds max з кожним днем стає менше? Тому розумний підхід до справ – це здоровий баланс між насиченою роботою і розслаблюючими перервами.

Школа 3D дизайну інтер’єру любить і працювати, і відпочивати. Як завжди, для командної вилазки ми вибрали активні розваги. Думаєте, що якщо пливеш на катері, то можна спокійно сидіти на місці і час від часу робити селфі? У більшості випадків – так. Але ж є ще пляжі. А там можна водити хороводи, влаштувати чемпіонат з дартсу або збирати букети з польових квітів. Чого тільки не прийде в голову дизайнерам на відпочинку, адже не дарма креативність – наша головна суперздатність.

А ще ми знаємо секрет: активні вилазки школи дизайну і 3D візуалізації CGI School допомагають краще вчитися. Наш метод навчання на курсах 3Ds max працює в максимально короткі терміни завдяки великій кількості практики і вільній взаємній комунікації. Нам важливо, щоб ми розуміли один одного. Адже тільки в цьому випадку вийде ефективно засвоїти масив інформації по 3D моделюванню, дизайну інтер’єру або візуалізації екстер’єру.

 

А після того як наша «прогулянка» по хвилях курсу 3Ds max закінчується, випускників чекає нагорода: міжнародні сертифікати Autodesk по закінченню навчання. Це не тільки документальне підтвердження професіоналізму, а й додатковий спосіб залучення клієнтів. Можливість використовувати логотип Autodesk Certified підвищує вашу цінність на ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.