Випускник CGI BootCamp Андрій

Андрій Булла

3D-вiзуалiзатор

Від аудитора до майстра 3D візуалізації

…або маленька історія нашого мега-талановитого спеціаліста Андрія Булли з Дніпра у рубриці CGI School Випускники.

Андрію, розкажи, як сталося, що ти став 3D-художником?

Сам не знаю)) Взагалі, я давно вже цікавлюсь архітектурою та 3D-графікою в цілому. Але вийшло так, що я вступив до престижного вишу в Дніпрі, щоб навчатись на аудитора. Я тоді сам до кінця не розумів, що це за професія. А під час навчання та після, попрацювавши трохи помічником аудитора, я зрозумів, що це рутинна, монотонна й дуже нудна робота. До того ж, щоб пробитись в цій сфері у “світ великих грошей”, не завжди використовуються чесні методи. Отже, мені не дуже хотілося цим займатись. 

І ось, мій знайомий побачив у Facebook, що у школі 3D-візуалізації CGI School проходить День відкритих дверей. Я зацікавився та пішов. А мій знайомий, до речі, ні))

Так розпочався мій вже дворічний шлях у світі 3D. Поки не скаржуся й дуже радий, що тоді наважився! 

А чому ти не захотів навчитися самостійно? Ажде в інтернеті є багато інформації та відеоуроків.

Я починав навчатися сам, тому на курсах мені було дещо легше, ніж тим, хто взагалі нічого не знав про 3D-візуалізацію. Але в інтернеті матеріал зовсім невпорядкований: ти берешся за одне, потом кидаєш, вчиш інше, і загалом виходить якось так собі. До того ж, нема кому задати свої “дурні питання”(

А на курсах все чітко, логічно й послідовно. Плюс, дуже багато практики з реальними об’єктами. Так, навантаження більше, але все реально.

Вдома ти за місяць точно не вивчиш усе, щоб одразу почати працювати.

А ти вмів/вмієш малювати?

Ні, це не про мене. Намалювати кружечок — для мене це вже завдання із зірочкою)) Проте, як бачиш, це не заважає мені вже 2 роки створювати візи. Наче непогано виходить).

Ти кажеш, що працювати аудитором нудно. А тут тобі не нудно?)

Зовсім не нудно, особливо зараз. Спочатку, 2 роки тому, було доволі багато одноманітної роботи. Але трохи пізніше мені стали довіряти багато різних та дійсно крутих проектів, чому я дуже радий!

А що ти більше за все любиш створювати в 3D?

Екстер’єри — моя любов. Дайте мені більше екстер’єрів!

Як ти вважаєш, яка риса характеру властива кожному 3D-художнику?

Я думаю, немає однієї риси. Ми всі дуже різні й це прикольно! Можна сказати, що ми всі маємо інтерес, допитливість, прагнення до саморозвитку. А решті можна навчитися.

Можу сказати, що будь-яка людина, маючи бажання, може опанувати цю професію та стати топовим спеціалістом!

Повернемось на 2 роки в минуле)) Чи важко тобі було на курсах?

Мені — ні, тому що я вже мав трохи підготовки і дуже хотів скоріше навчитися, щоб почати працювати!

Твоє навчання у цій професії закінчилося ще на курсах чи продовжується й зараз?

Навчання не закінчується ніколи)) Я постійно дізнаюсь про нові техніки, всілякі прийомчики, опановую різний софт, особливо якщо цього вимагає проект. Зараз я вмію працювати майже в усіх програмах.

Що скажеш тим, хто сумнівається, чи йти навчатись до нас?

Скажу, що це дуже цікава й перспективна сфера. Що тут думати? Треба пробувати, особливо якщо подобається ця справа. А там вже наші ментори надихнуть та навчать усьому, що потрібно))

Ти вже точно знаєш це! Приємно, що після 2 років ти не розчарувався і задоволений своїм вибором. Дякую тобі) Бажаю тобі багато крутих проектів, і більше екстер’єрів!

Дякую! Роботи і так купа, але я не проти, щоб ще привалило)

Ось так лише одним рішенням люди змінюють своє життя. І це круто! Не бійтеся щось змінити й відкрити для себе абсолютно новий світ! У нас для вас буде ще не одна крута історія. Слідкуйте за оновленнями!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.