Програми для обробки 3D графіки: найкращі рішення для зображень та відео

Програми для обробки 3D графіки: професійний софт

Програми для обробки 3D графіки дають можливість відредагувати зображення та відео — додати візуальні ефекти, зробити корекцію кольору та багато іншого. Але як обрати найкращий та найзручніший варіант для себе? Для того, щоб познайомитись з програмними продуктами, рекомендуємо вивчити їхні переваги та особливості. У цій статті ментори курсів 3D max із CGI School розкажуть про найпопулярніші програми для роботи з 3D графікою.

Adobe Photoshop

Програма для обробки архітектурної 3D графіки

Один з найпопулярніших редакторів для створення, редагування та обробки растрових зображень. Тут є багато інструментів, пензлів, фільтрів, ефектів, а також фотосток та неймовірна кількість зовнішніх плагінів. Серед особливостей цієї програми для обробки 3D графіки — підтримка багатьох форматів файлів, включаючи PSD, JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF та інші. У Photoshop 3D візуалізатори можуть редагувати зображення з високою роздільною здатністю. Оскільки продукт інтегрується з програмами від Adobe, зокрема з Illustrator, InDesign, Premiere Pro тощо, CG артисти можуть працювати з 3D графікою без обмежень та створювати складні проєкти з максимально ефективним використанням ресурсів.

Adobe Premiere Pro

Професійна програма для обробки 3D графіки

Це популярна програма, яка має велику кількість плагінів та інструментів для відеомонтажу, редагування відео та звуку, а також для професійної корекції кольору. Варто відзначити важливу перевагу цієї програми для обробки 3D графіки — вона оптимізована для роботи з відеосховищем та підтримує використання багатьох форматів файлів. Це дозволяє швидко та легко обробляти великі об’єми відео. Інтегрується з іншими програмами Adobe Creative Cloud (Photoshop, After Effects та Audition), що дає можливість створювати складні проєкти без необхідності використання кількох програм для обробки графіки. Має зручний та простий інтерфейс, тому новачки можуть швидко опанувати основи роботи з програмою та почати редагувати відео.

Adobe After Effects

Програма для створення візуальних ефектів

Використовується для створення візуальних ефектів, а також для постпродакшну відео. За допомогою цієї програми для обробки 3D графіки можна створювати ефекти, використовуючи понад 150 різних інструментів — маски, ключові кадри, 3D об’єкти тощо. Містить великий вибір плагінів та додаткових інструментів, що розширює функціональність програми та дає можливість додати нові ефекти. У програмі можна працювати зі звуком, змінювати аудіоефекти та музику для відео. After Effects інтегрується з іншими програмними продуктами від Adobe, зокрема з Photoshop, Premiere Pro. Програма для обробки 3D графіки підтримує широкий спектр відеоформатів (AVI, MP4, MOV, WMV та багато інших).

DaVinci Resolve

Програма для обробки 3D анімації

У цій повнофункціональній програмі для обробки відео є всі інструменти, необхідні для редагування та монтажу відео, кольорокорекції, аудіомікшування та візуальних ефектів. Інтерфейс цієї програми зручний у використанні. Монтажний редактор має повний набір інструментів для роботи з відео, зокрема зручну систему маркерів, обрізання, склеювання та титрування. Серед прикметних рис програми для обробки 3D графіки — вбудований звуковий редактор з повноцінним набором інструментів для мікшування та редагування аудіо. DaVinci Resolve може експортувати та імпортувати файли в різних форматах, що дозволяє легко працювати з такими програмними пакетами, як Adobe Premiere та Final Cut Pro.

Хочете дізнатись більше про різні програми для створення й обробки 3D графіки та опанувати цікаву професію CG артиста всього за 23 дні? Реєструйтесь та приходьте на безплатний відкритий урок у CGI School! Ви поспілкуєтесь особисто з нашими менторами, котрі викладають на курсах 3D візуалізації. Вони розкажуть про унікальну авторську програму та формат навчання BootCamp, після завершення якого випускники отримують рівень Junior CG Artist та сертифікат Autodesk.

Чекаємо на вас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.