Що таке буткемп і чому школа 3D візуалізації CGI School обрала цей формат?

Студент буткемпу у процесі навчання

Що таке буткемп? Спочатку цим словом називали табори підготовки військовослужбовців у США. Зараз це поняття активно використовується в бізнес-школах і багатьох передових індустріях – таких як IT та CGI. Тут BootCamp означає навчальний інтенсив, що дозволяє студентам максимально швидко освоїти нову професію. Саме такий формат обрала CGI School для курсу 3D візуалізації. Детально про те, що таке буткемп, які його переваги і які перспективи він відкриває для майбутніх 3D художників, читайте в нашій статті.

Особливості формату буткемп

Студенти та ментори буткемпу у класі

Чим інноваційний формат буткемп відрізняється від звичайного навчального процесу? І чому наша школа обрала саме його?

Максимальна швидкість навчання

У форматі BootCamp студенти за 1 місяць засвоюють матеріал, на який в університеті потрібно було б кілька місяців або років. Така швидкість навчання досягається за рахунок інтенсивності: в буткемпі студенти вчаться з ранку до вечора 5 днів на тиждень.

Націленість на практику

Мета буткемпу – дати учневі впевнені практичні навички, а не тільки теоретичні знання. Тому більша частина навчальної програми побудована на практиці. Наприклад, в CGI BootCamp випускники навіть дипломний проект роблять за технічним завданням від реального замовника.

Ось приклади робіт студентів курсів 3D Max CGI BootCamp. Багато хто з них до початку навчання не мав ніяких знань про 3D графіку.

Постійна допомога менторів

Буткемп – навчання в класі під керівництвом справжніх профі своєї справи. Наприклад, у CGI BootCamp наставниками є Senior 3D artists з багаторічним досвідом. Їх участь у форматі буткемп – це не роль відсторонених лекторів, а живий діалог з учнями. Ментори перевіряють кожне завдання і відповідають на всі виникаючі питання. Це дозволяє студентам максимально зрозуміти процес, швидко відстежити і виправити свої помилки.

Нічого зайвого

Що таке буткемп в сенсі навчального плану? У цьому форматі виключена будь-яка зайва інформація: студентам дають тільки найактуальніші знання. На курсах буткемп використовуються останні версії необхідних для роботи програм, потужні комп’ютери і новітні методичні матеріали. Таким чином випускники можуть бути впевнені, що готові саме до тих завдань, які пропонуються зараз на ринку.

Мотивація і дисципліна

Вибравши буткемп, ви можете не сумніватися, що закінчите розпочате і досягнете результату. Інтенсивна програма, нагляд менторів та постійне спілкування з однокурсниками просто не дадуть вам можливості втратити мотивацію. Та й ви, швидше за все, самі не захочете відступати, щиро захопившись процесом. Це одна з найбільших переваг формату буткемп в порівнянні з традиційним і самостійним навчанням.

Кому підходить буткемп?

Студентка буткемпу під час навчання

Система навчання буткемп підходить не всім. Кому точно варто спробувати?

Тим, хто хоче різко змінити своє життя. Це можуть бути і студенти, які щойно закінчили ВНЗ, і люди, які вже встигли попрацювати в іншій сфері. Об’єднує їх одне: вони хочуть опанувати цікаву, затребувану професію, яка дозволить добре заробляти. І не хочуть витрачати на це багато часу.

Тим, хто готовий на кілька тижнів повністю зануритися в навчання. Формат буткемп дуже насичений: він включає як практику з менторами в класі, так і самостійне проходження теоретичного матеріалу вдома. Це означає, що на час навчання доведеться відсунути на задній план всі інші справи.

Тим, хто готовий докладати зусилля. Так, освоїти нову професію за кілька тижнів з нуля непросто. Але як показує практика студентів, що навчаються в буткемпах – цілком можливо. Потрібно просто бути готовим до наполегливої роботи і не боятися труднощів.

Хочете стати 3D художником у CGI BootCamp?

Тепер ви знаєте, що таке буткемп і чи підійде він саме вам. CGI School пропонує в цьому форматі всього за 23 дні опанувати одну з найбільш затребуваних, творчих і високооплачуваних професій – 3D художника. По закінченню навчання всі наші випускники отримують запрошення на оплачувану практику в міжнародних компаніях.

Хочете дізнатися більше про нашу програму навчання 3D візуалізації, познайомитись особисто з викладачами і випускниками, задати питання? Записуйтесь і приходьте до нас на безкоштовний Відкритий урок!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.