![Школа 3D дизайна на рафтинге](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/shkola-3d-dizayna-na-raftinge-foto-5-e1467882721803.jpg)
![Школа 3D дизайна на рафтинге](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/shkola-3d-dizayna-na-raftinge-foto-4-e1467882743306.jpg)
![Школа 3D дизайна на рафтинге](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/shkola-3d-dizayna-na-raftinge-foto-3-e1467882794631.jpg)
![Школа 3D дизайна на рафтинге](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/shkola-3d-dizayna-na-raftinge-foto-2-e1467882805303.jpg)
![Школа 3D дизайна на рафтинге](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/shkola-3d-dizayna-na-raftinge-foto-1-e1467882817870.jpg)
Позаду три місяці інтенсивних 3D курсів, а значить, пора закріпити успіх черговою веселою подією. Придумуючи, куди вибратися на літню вилазку після посиленого вивчення 3Ds max, ми вирішили спробувати щось новеньке і в пошуках свіжих пригод дісталися майже до Вінниці. Цього разу школа 3D візуалізації CGI School спробувала свої сили в рафтингу на Південному Бузі.
За традицією, весела компанія школи дизайну складалася зі студентів і викладачів. Такій команді весело буде всюди, але мальовничий Південний Буг – дійсно найкраще місце для активного відпочинку. Чиста вода, яскраве сонечко і прекрасний краєвид навколо. Що ще потрібно, щоб підбадьоритися після вивчення 3Ds max з нуля?
До речі, річкові пороги тут 2-3 рівня складності (спокійніше, ніж на бурхливому Черемоші й екстремальніше, ніж на тихому Дністрі), тому вони доступні для проходження новачкам. Зовсім як на заняттях у нашій школі 3D візуалізації CGI School, де ми вивчаємо візуалізацію екстер’єру та дизайн інтер’єру.
Наша команда з честю пройшла всі підводні камені, які приготував Південний Буг. Хлопці налягали на весла, дівчата не забували посміхатися в камеру. Злагоджена робота допомогла подолати всі труднощі й перетворила водну прогулянку на ще одну незабутню пригоду нашої школи дизайну інтер’єру.