Школа дизайну інтер’єру CGI School: відпочивай активно з нами!

Школа 3D дизайна интерьера на велопрогулке

Сонячним вересневим днем команді Школи дизайну інтер’єру не сидиться на місці. Навколо стільки цікавих незнайомих доріжок, по яких так і проситься проїхати велосипед. А в веселій компанії суботня прогулянка перетворюється на справжню маленьку пригоду.

Розвідка нового маршруту нагадувала навчальний процес в школі дизайну інтер’єру. Спочатку ти не знаєш, що там за черговим поворотом? Який пейзаж відкриється за деревами? А потім легко орієнтуєшся на місцевості і знаходиш дорогу назад. Тим більше, з такою гучною командою точно не загубишся і не занудьгуєш.

І як це у наших студентів виходить поєднувати навчання, роботу і заняття в школі 3D візуалізації? Просто ми вчимося використовувати свій час максимально ефективно. Не дарма ж ми винайшли метод, як зробити з вас 3D дизайнерів в максимально короткий термін.

Чіткий і злагоджений процес, коли ти розумієш, що і навіщо робиш, і попутно знаходиш способи оптимізувати рутинні завдання, дозволяє звільнити свій розклад і з чистою совістю провести вихідні на свіжому повітрі.

Впевнені, у наших випускників попереду безліч цікавих проектів! Сподіваємося, що робота над ними буде нагадувати цю радісну осінню прогулянку, після якої додому повертаєшся втомленим, але задоволеним собою. Школа дизайну інтер’єру CGI School бажає всім удачі!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.