Скільки часу потрібно, щоб вивчити 3D max і почати заробляти в CGI?

Вивчення 3D max з нуля

Скільки часу потрібно, щоб вивчити 3D max з нуля і почати заробляти на мистецтві CG-художника? 3D max — одна з найкращих програм для архітектурної (і не тільки) візуалізації та моделювання. Ті, хто її освоїв, мають можливість займатися творчою професією і при цьому добре заробляти, співпрацюючи з замовниками по всьому світу. Експерти CGI School — авторизованого центру навчання 3D візуалізації Autodesk — розкажуть, наскільки швидко можна вивчити 3D max з нуля до рівня Junior CG Artist.

За скільки часу можна вивчити 3D max самостійно?

Самостійне вивчення 3D max

В інтернеті багато безплатних онлайн-туторіалів з будь-якого CG софту. Тому теоретично можливо  самостійно вивчити 3D max. При цьому швидкість і ефективність навчання буде повністю залежати від мотивації учня та його націленості на результат. За умови ідеальної самоорганізації й дисципліни освоїти ази програми можна за кілька місяців. Однак на практиці процес часто затягується на кілька років або взагалі зупиняється на пів дорозі.

Головна складність самостійного вивчення 3D max полягає в тому, що доступна інформація по темі не систематизована. Через це послідовно пройти всі етапи від простого до складного дуже проблематично. Є ризик заплутатися на самому початку і вже не просунутися далі. Також потрібно врахувати, що для занять знадобиться потужний комп’ютер 3D-художника, який не кожному по кишені.

За скільки часу можна вивчити 3D max на курсах?

Процес вивчення 3D max на курсах

Середня тривалість спеціалізованих онлайн- або офлайн-курсів по 3D max становить 3–9 місяців. Заняття, як правило, проводяться кілька разів на тиждень і передбачають допомогу і контроль з боку наставника. Саме від його кваліфікації (причому і як фахівця з 3D max, і як педагога) залежить 90% успіху в навчанні. Якщо наставник — професіонал, здатний доступно доносити нові знання, спілкування з ним дасть в рази більше, ніж навіть найстаранніше самонавчання.

До мінусів багатьох курсів по 3D max можна віднести акцент на теорію в збиток практиці. Крім того, якщо навчання довге (понад пів року), отримані знання можуть застаріти ще до видачі диплома — адже 3D-технології зараз розвиваються з космічною швидкістю. Ще одна складність пов’язана з пошуком роботи після випуску. Далеко не всі організатори курсів займаються працевлаштуванням учнів.

За скільки часу можна вивчити 3D max на інтенсиві CGI BootCamp?

Вивчення 3D Max у CGI School

CGI BootCamp — навчальний формат, що пропонує абсолютно нову відповідь на питання «Скільки часу потрібно, щоб вивчити 3D max з нуля?» Завдяки інноваційним авторськими методиками школи CGI School опанувати 3D max 2021 і супутні плагіни та програми (V-Ray Next 4.3, Floorgenerator 2.1, Multitexture 2.04, Multiscatter 1.091) можна всього за 23 дні!

Інтенсив передбачає повне занурення у навчання в офлайн-режимі. Заняття проводяться 5 днів на тиждень і тривають по 7–8 годин. Теорія займає лише 20% навчального часу, а 80% припадає на практику. Студентам надається новітнє комп’ютерне обладнання, призначене для професійної роботи з 3D-графікою.

Керують процесом Senior CG Artists — ментори з багатим досвідом роботи в 3D max і залізною мотивацією. Кожен учень — частина їх майбутньої команди, тому вони особисто зацікавлені в його успіхах. Таким чином, вже на 23-й день навчання студенти всього за 7 годин виконують фотореалістичну візуалізацію інтер’єру за технічним завданням від реального замовника. Ось приклади їх дипломних робіт.

А після закінчення курсів всі випускники проходять оплачувану практику у партнерів CGI School, беручи участь в міжнародних проєктах.

Не втрачайте шансу стати 3D художником за 1 місяць

На те, щоб вивчити 3D max з нуля, можна витратити кілька місяців або років. А можна досягти бажаного всього за 23 дні інтенсивної практики. Якщо ви готові з головою зануритися в навчання, записуйтеся на курси 3D max в Києві, Харкові, Львові чи Дніпрі.

Бажаєте спочатку дізнатися більше? Приходьте на безплатний відкритий урок в CGI School. Ми докладно розповімо вам про особливості професії 3D-художника і кар’єрні перспективи. Навчимо відрізняти рендер від фото, а 3D-моделера від 3D-візуалізатора. Пояснимо, що на вас чекає після випуску з CGI Bootcamp і скільки ви будете заробляти. Приходьте і дайте собі шанс отримати цікаву, перспективну і високооплачувану професію, про яку давно мріяли!

2 Responses

  1. Цікавлять курси. На даний час знаходжусь за кордоном, пишіть в любий меседж за номером 0934560974 Олена.

    1. Олено, вітаємо! Саме зараз ми набираємо групу. З Вами зв’яжеться наш куратор навчання, щоб розповісти про всі деталі. Дякуємо за інтерес до CGI School. Гарного Вам дня!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.