Спортивна подія у CGI School

Що роблять викладачі та студенти CGI School у квітні, коли тепле сонечко і перша зелень нагадують, що за вікном – весна? Продовжують вчити і вчитися, а у вільний час вибираються на стадіон, щоб разом побігати, пострибати і набратися сил перед черговим робочим тижнем.

Коли в одному місці збирається стільки дизайнерів і архітекторів – стає весело і по-справжньому спекотно. Ніхто не відсиджується в сторонці, коли в розпалі естафета.

Якщо пофантазувати, то спортивні змагання дуже нагадують повсякденну роботу. Необхідно діяти в команді й поглядати на конкурентів, які сповнені енергії та хочуть обігнати вас. Робити кілька справ одночасно (бігти, долати перешкоди і крутити обруч) і при цьому не втрачати бадьорого настрою.

Після такої зарядки приємно повертатися до основної програми: моделювання, текстурування, постингу рендерингу, візуалізації екстер’єру і дизайну інтер’єру. Виконувати практичні завдання, щоб в кінці здати іспит і отримати заповітний міжнародний сертифікат Autodesk. З новим запасом знань і умінь можна відкрити двері, які раніше були закритими. А також отримати приємний бонус: гарантоване 100% працевлаштування випускників, які успішно здали всі іспити і дипломну роботу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.