![Вернисаж Искусство визуализации 2015](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/vernisag_shkola_3d_vizualizatsii_5-1200x430-1.jpg)
![Вернисаж Искусство визуализации 2015](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/vernisag_shkola_3d_vizualizatsii_9-1200x430-1.jpg)
![Вернисаж Искусство визуализации 2015](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/vernisag_shkola_3d_vizualizatsii_1-1200x430-1.jpg)
![Вернисаж Искусство визуализации 2015](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/vernisag_shkola_3d_vizualizatsii_2-1200x430-1.jpg)
![Вернисаж Искусство визуализации 2015](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/vernisag_shkola_3d_vizualizatsii_4-1200x430-1.jpg)
![Вернисаж Искусство визуализации 2015](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/vernisag_shkola_3d_vizualizatsii_7-1200x430-1.jpg)
![Вернисаж Искусство визуализации 2015](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/vernisag_shkola_3d_vizualizatsii_6-1200x430-1.jpg)
![Вернисаж Искусство визуализации 2015](https://cgischool.ua/wp-content/uploads/2020/11/vernisag_shkola_3d_vizualizatsii_0-1200x430-1.jpg)
Ми вважаємо за свою мету не тільки ділитися знаннями, а й зробити популярним мистецтво 3D візуалізації в Україні. Тому 30 жовтня в національному музеї Т. Шевченка пройшла виставка 3D графіки «Мистецтво візуалізації».
«Дуже важливо, щоб дизайнери та архітектори дбали про якість на всіх етапах роботи над проектом. Візуалізація — дуже важлива частина процесу. Тим приємніше нам бачити молодих фахівців, які створюють роботи високого рівня.» — такими словами відкрила вернісаж, урочисто розрізавши стрічку, голова видавничого дому «Салон» Оксана Дерев’янко.
Були запрошені понад 50 спеціальних гостей з усіх куточків України, щоб оцінити понад 200 творів 3D мистецтва, виконаних нашими студентами і випускниками. На виставці відбулося вручення дипломів випускникам, які тільки стали на шлях 3D-дизайну інтер’єрів, а також нагородження цінними призами найкращих робіт 3D дизайнерів за підсумками конкурсів.
З року в рік цікавість до 3D дизайну інтер’єрів та візуалізації у архітекторів зростає. А впевнені навички, отримані в нашій школі, дозволяють випускникам з легкістю працювати над проектами будь-якого масштабу. І, як показує практика, робота сама знаходить наших студентів.
Будемо раді бачити вас в числі студентів CGI School!