Вернісаж “Мистецтво візуалізації 2015”

Ми вважаємо за свою мету не тільки ділитися знаннями, а й зробити популярним мистецтво 3D візуалізації в Україні. Тому 30 жовтня в національному музеї Т. Шевченка пройшла виставка 3D графіки «Мистецтво візуалізації».

«Дуже важливо, щоб дизайнери та архітектори дбали про якість на всіх етапах роботи над проектом. Візуалізація — дуже важлива частина процесу. Тим приємніше нам бачити молодих фахівців, які створюють роботи високого рівня.» — такими словами відкрила вернісаж, урочисто розрізавши стрічку, голова видавничого дому «Салон» Оксана Дерев’янко.

Були запрошені понад 50 спеціальних гостей з усіх куточків України, щоб оцінити понад 200 творів 3D мистецтва, виконаних нашими студентами і випускниками. На виставці відбулося вручення дипломів випускникам, які тільки стали на шлях 3D-дизайну інтер’єрів, а також нагородження цінними призами найкращих робіт 3D дизайнерів за підсумками конкурсів.

З року в рік цікавість до 3D дизайну інтер’єрів та візуалізації у архітекторів зростає. А впевнені навички, отримані в нашій школі, дозволяють випускникам з легкістю працювати над проектами будь-якого масштабу. І, як показує практика, робота сама знаходить наших студентів.

Будемо раді бачити вас в числі студентів CGI School!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.