Вивчення 3D Max: вчитися самостійно або йти на курси?

Студенти у процесі вивчення 3D Max

Вивчення 3d max – популярної програми для 3D моделювання і візуалізації – відкриває величезні перспективи. Опанувавши її, можна мати високий дохід, працюючи на цікавих міжнародних проектах в сферах e-commerce, архітектури, дизайну і багатьох інших. Тому все більше людей цікавляться тим, як вивчити цей софт. Зробити це можливо двома способами: самостійно або на спеціалізованих курсах 3D max. Хочете дізнатися, який шлях підходить саме вам? Давайте розглянемо особливості кожного варіанту!

Самостійне вивчення 3Ds Max

3D візуалізатор за роботою

На сьогоднішній день в інтернеті є величезна кількість безкоштовних матеріалів по 3ds Max. Це відеотуторіали, профільна література, статті, форуми. З їх допомогою можна спробувати освоїти програму самостійно. У такого способу є очевидні плюси.

Переваги самостійного вивчення 3Ds Max

 • Не потрібно платити за навчання.
 • Можна самостійно координувати свій навчальний графік.

Однак у самонавчання 3ds Max є і досить серйозні мінуси.

Недоліки самостійного освоєння 3D Max

 • Відсутність чітко структурованого навчального плану – через це вивчення 3D Max може затягнутися або взагалі зайти в глухий кут.
 • Неможливість навчитися швидко – завжди будуть відволікаючі фактори, такі як вже наявна робота, сімейні справи і т. д.
 • Нестача допомоги і фідбеку від досвідчених CG художників. Можна попросити поради на 3D форумах, але відповіді можуть бути нерегулярні, суб’єктивні й суперечливі.
 • Необхідність придбати потужний комп’ютер. Таке задоволення не всім по кишені.

В цілому самостійне вивчення 3ds Max – тривалий, трудомісткий і не завжди результативний процес, для якого може не вистачити самоорганізації й мотивації. Тому такий формат підходить далеко не всім.

Вивчення 3Ds Max на курсах

Навчальний процес у CGI Bootcamp

Вивчити 3ds Max можна і на спеціалізованих курсах. Це рішення має досить багато переваг.

Плюси вивчення 3D Max на курсах

 • Графік навчання і всі організаційні моменти грамотно продумані. Від студентів вимагається тільки старанність і бажання навчитися новому.
 • Інформація подається структурно і методично. Таким чином виключається сценарій “не знаю, за що хапатися”.
 • Є досвідчені ментори, які завжди готові допомогти. Це дозволяє об’єктивно оцінити рівень своїх знань і успіхів, знайти прогалини і помилки.
 • У хороших школах навчання проводиться на сучасних потужних комп’ютерах для 3D-художників з новітніми ліцензованими версіями програми.
 • У всіх навчальних завдань є дедлайни, що дуже дисциплінує.
 • Завдання побудовані на задачах з реальних проектів – так студент отримує актуальні практичні навички.
 • Спілкування з однокурсниками та менторами мотивує і надихає удосконалювати свої знання 3д макс і не кидати почате. Маючи таку надійну підтримку, не захочеться опускати руки – навіть якщо часом буде нелегко.
 • Освоєння 3ds Max на інтенсиві відбувається швидко. Наприклад, у CGI School можна стати Junior 3D artist всього за 23 дні. Вже через три тижні студенти, що вчилися з нуля, створюють ось такі роботи.
 • Іноді після навчання можна відразу отримати запрошення на роботу. Так новачкові не доводиться самостійно пробиватися в професію через фріланс або шукати вакансії для 3D артистів-початківців. Наприклад, у CGI School випускники отримують запрошення на оплачувану практику в міжнародні компанії. І навіть робоче місце в комфортному коворкінгу.

Деякі недоліки є і у цього варіанту вивчення 3д макс. Але їх не так багато.

Мінуси вивчення 3д Макс на курсах

 • Навчання платне. Однак варто зауважити, що в успішних випускників воно окупається за 1-2 місяці роботи за новою спеціальністю.
 • Інтенсивні курси 3D Max вимагають повної віддачі та залучення. Це не варіант для тих, хто хоче вивчати програму неспішно, в розслабленому режимі. З іншого боку, інтенсивний формат – не такий вже недолік. Адже освоюючи 3D Max повільно, ви можете виявити, що ваші знання застаріли, поки ви вчилися. А тим, хто вивчив програму за місяць, це не загрожує.

Підсумувавши, можна сказати, що вивчення 3D Max на курсах швидше, результативніше і надійніше, ніж самостійне освоєння програми. До того ж, воно часто дає можливість відразу отримати роботу в новій професії. Курси 3д макс підходять тим, хто вважає за краще не витрачати багато часу на навчання і готовий зануритися в нього на кілька тижнів з головою, щоб швидше пожинати плоди.

Вас цікавить вивчення 3Ds Max? Ви можете отримати всі необхідні знання і почати кар’єру CG артиста, пройшовши навчання 3D візуалізації у нас в CGI School. Почніть з безкоштовного відкритого уроку, який допоможе вам познайомитися з форматом навчального процесу і нашими викладачами!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.