3D візуалізаторка Тетяна

Тетяна Єфремова

Senior 3D-вiзуалiзаторка

Senior 3D artist, співачка і просто красуня!

Це все наша Тетяна Єфремова з Дніпра в нашій улюбленій рубриці CGI School Випускники.

Привіт, Таню! Розкажи, хто ти за професією?

Я пішла за компанію з подругою до виша в Дніпрі й відучилася на еколога. Було цікаво спочатку, але дуже скоро я зрозуміла, що це все не моє. Мене завжди тягнуло до творчості.

Зрозуміло. Тому ти після університету вирішила піти вчитися на 3D-візуалізатора до CGI School?

Не зовсім, я працювала ведучою в караоке та співала. Так, я непогано співаю, і дуже кайфую від цього. Але працювати ночами мені в якийсь момент стало дуже складно, і я вирішила, що потрібно все міняти.

Так, постійно працювати ночами — це нелегко. Але як же ти прийшла в 3D-індустрію?

Моя подруга працювала в цій сфері, тож я багато знала про це. Тому, дізнавшись про відкритий урок у CGI School у Дніпрі, я буквально полетіла туди. Ну і я розуміла, що готова йти в бій, готова до хардворку!) Я пішла вчитися. На той момент я знала тільки те, що є 3Ds Max і що це страшна програма, яку мені у будь-якому разі доведеться “осідлати”))

Якими були твої успіхи під час навчання?

То жах, я була найостаннішою та відставала від усіх. Мені важко все це давалось. Але я розуміла, що без зусиль нічого не вийде. І зовсім скоро в меня почало виходити, я була так рада цьому. Ти собі не уявляєш!))

Круто! І дивись, як ти себе “прокачала” вже, так? Питання від нашого читача: “Скільки часу забрав шлях від Junior до Senior 3D Artist?”

Десь 3 роки. Але все залежить від особистих якостей кожного, від багажу знань та умінь. Адже кожен з нас має різний життєвий досвід. Якщо ти “гориш” цією справою, то прокачаєш себе дуже швидко, і майже без напрягу.

А як швидко після курсів з’явився реальний проект?

Та одразу! Ми тільки отримали дипломи, ще в шоці були, не встигли відійти, а тут вже треба працювати!

Це класно, що ти одразу почала заробляти. Поділись, що ти більше за все любиш візуалізувати?

Так, я, до речі, швидко “відбила” вартість курсів. Я люблю створювати дизайни інтер’єрів, дуже. Екстер’єри мене якось не дуже надихають.

Ти, мабуть, і в себе вдома намагаєшся все красиво обставити, вірно?

Ну звісно! Але більше за все я люблю, коли вдома чистота. А через те, що в мене є кіт, не завжди вдається її підтримувати.

Домашні улюбленці — це чудово) А що ти любиш робити у вільний час?

Зазвичай у цей час я працюю). Ну а взагалі, я дуже люблю гуляти, кататися на велосипеді, на каяках, мрію стрибнути з парашутом і багато-багато подорожувати! Ну і, звісно ж, я співаю! У душі й не тільки).

Креативу в тобі хоч відбавляй! Розкажи, а що ти робиш, коли немає бажання, натхнення, та опускаються руки? Буває ж таке?

Так, буває. У такі моменти я просто заходжу в Інстаграм, дивлюсь на роботи й проекти дуже крутих спеціалістів, надихаюсь цим. І тоді я одразу розумію, що хочу бути кращою за них. Взагалі, у мене багато амбітних планів на майбутнє!

А що за плани? Поділишся?)

Так, я дуже хочу почати свою справу, саме у сфері дизайну. Це може бути дизайн-студія, або кафешка з крутим дизайном інтер’єру, або студія-магазин меблів. Прям дуууже мрію і хочу цього! 

Ми бажаємо, щоб у тебе все склалося. Ну і наостанок: чи є якісь слова напуття для наших майбутніх студентів?

Я бажаю всім не сумніватися в собі перш за все, ну і не перейматись про те, що у CGI School вас раптом не навчать)) Тому що вони точно навчать, і не тільки. Спробуйте, змінюйте свої життя, розвивайтеся і ставайте супер-крутими візерами! Але не такими крутими, як я) Жартую.

Це точно! Дякуємо тобі, Таню! Щасти тобі та дай нам знати, коли в Дніпрі з’явиться найкращий салон меблів від Тетяни Єфремової.))

Обов’язково! Дякую і вам, рада була поспілкуватися!)

Ми раді, що наші CGI School Випускники такі ідейні, яскраві та запальні. 

А ще вони творять ось таку красу. Перед вами 3D візуалізації, які виконала наша Таня!

Хотіли б вміти так само? Ми можемо вас навчити! Приходьте на безкоштовний відкритий урок в CGI School, дізнайтеся все про нашу програму навчання 3D візуалізації, познайомтеся з нашими вчителями і випускниками!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.