Выпускница CGI BootCamp Юля

Юлія Піхтовникова

Дизайнерка iнтер’єру / 3D-візуалізаторка

Коли CGI School — це доля

Що значать ці слова, ви дізнаєтесь із нашого інтерв’ю з Юлією Піхтовниковою.

Привіт, Юлю! Кажуть, ти неймовірно крута дизайнерка й 3D-візуалізаторка?

Ха-ха, ну не знаю. Може й так.

Я впевнена: наші читачі з цим погодяться, щойно побачать твої роботи. Розкажи про себе — звідки ти, на кого вчилась?

Я з Донецької області, там вчилася на дизайнера інтер’єру. А коли почалась війна, я переїхала до Києва і перевелась до КНУКіМ. До речі, цікавий факт! Ще на 2-му курсі ми з одногрупниками ходили на презентацію і виставку робіт випускників нашої CGI School. Але тоді я не знала про це) У той момент я була просто в шоці від тих робіт! Мені захотілося вміти робити так само, але я навіть не запам’ятала організаторів.

Ух ти, як круто. Отже, це доля) Коли вже ми підійшли до цієї теми, розкажи, як ти дізналась про CGI School і стала нашою студенткою?

Так, це точно доля)) Моя подруга з універу в Києві побачила рекламу CGI School і сказала, що піде на відкритий урок — але після сесії та диплому. А мені прямо тоді захотілося скоріше сходити, я дуже загорілася. І якраз так співпало, що наступного дня був відкритий урок. Я пішла, і вже під кінець уроку закохалася в цю справу й твердо вирішила, що буду тут вчитися!

Так швидко вирішила! І що, навіть ні трохи не сумнівалася?

Насправді, я завжди сумнівалась у собі — коли вступала до універу, і не тільки. Але моя мама завжди в мене вірила, і щойно я починала сумніватися, вона одразу починала мене переконувати, що я все роблю вірно)

Тут, у школі, я реально відчула, що це точно моє. Я повірила, що тут я дійсно навчусь працювати в 3Ds Max на реальних прикладах з реальних проектів. Адже це найефективніша методика навчання. Теорію можна підтягнути в будь-який момент, а от якщо немає практики, то ти, власне, нічого й не вмієш.

Дякую, що підкреслила переваги нашої системи навчання) А коли ти зрозуміла, що вже зустрічалась із CGI School?

На першому занятті в CGI BootCamp я згадала виставку, на якій була раніше, і зрозуміла, що вже знайома зі школою. Отже, я мала сюди потрапити, мені це всі кажуть! І я дуже рада, що так сталося.

Круто! Наскільки я знаю, дизайнери багато малюють під час навчання в універі. А зараз ти малюєш?

Ні, я закинула це, проте взагалі не шкодую. Мені подобається малювати в 3Ds Max набагато більше, ніж на папері. Це просто вогонь!

А що любиш малювати найбільше?

Я обожнюю створювати дизайни. От люблю планувати, як обставити кімнату, які меблі обрати. 3D-візуалізацію також роблю із задоволенням. Там вже власне готовий макет, потрібно тільки розставити меблі за планом. Але і в цьому випадку можна погратися).

У дитинстві грала в Sims?

Таааак, обожнювала цю гру. Багато часу витрачала на те, щоб круто і затишно обставити дім)

Юлю, так як ти зараз у відпустці, розкажи, як тобі відпочивається?

Та я вже хочу на роботу! Минуло лише 5 днів, а я вже скучила. Хоча це моя перша відпустка за 2,5 роки.

Ого! Перша відпустка, а ти вже відпочила?

Так, я дуже люблю те, чим займаюся, тому мені вже нудно і я хочу на роботу).

А чому тоді пішла у віпустку?

Є багато незакритих питань. А ще я зараз роблю ремонт у своїй квартирі — тож є чим зайнятися. А враховуючи, що йду з роботи я зазвичай пізно, часу на все не вистачає(

Так, я чула, що ти трудоголік) Дизайн своєї квартири сама придумала?

Тааак, все буде дуже гарно. Потім покажу)

А ти спілкуєшся з тими, з ким разом навчались у CGI BootCamp?

Так, з двома ми зараз разом працюємо і дружимо, звісно)

Круто, коли є “свої” люди, які пережили з тобою важкі моменти в процесі навчання) Скажи, порекомендувала б ти нашу школу іншим?

Так, авжеж! Я завжди, коли чую, що комусь потрібна робота, раджу CGI School. Я знаю, що вони реально навчать, ментори будуть терпіти й відповідати на всі питання, навіть найдурніші) І завжди підтримають! Взагалі, CGI School — це круто, раджу всім!

По тобі видно, що ти гориш цією справою) Тебе треба запрошувати до нас на відкриті уроки як додатковий вогонь та мотивацію. Як тобі таке? Готова ділитись енергією?

Ділитись готова. Щоправда, я соромлюсь публічних виступів, але подумаю над пропозицією)

Було б чудово! Дякую за приємне спілкування, ти дійсно заряджаєш енергією, як сонечко. Ти ще й блондинка якраз)

Ха-ха, дякую й тобі! Також була рада поспілкуватись)

Ви навіть не уявляєте, як ми кайфуємо від таких позитивних інтерв’ю. Скільки є неймовірно крутих і талановитих людей, і вони приходять до нас навчатись! Це мотивує нас ставати все краще і краще! А ще більше нас мотивують роботи наших випускників. Лише подивіться на ці бездоганні візуалізації, які зробила Юля!

Давайте побажаємо Юлі успіхів з ремонтом та в усіх її інших справах! А тепер чекаємо на наступне, не менш захоплююче інтерв’ю в рубриці CGI School Випускники. Якщо ж ви хочете персонально дізнатися все про нашу програму навчання 3D візуалізації, познайомитися з викладачами та випускниками, то приходьте до нас у CGI School на безкоштовний відкритий урок!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.