Активний спосіб життя та робота 3D художника: як їх поєднувати?

3D художники на каяках

Активний спосіб життя потрібен кожному. Але його не так легко вести тим, хто постійно працює за комп’ютером. Тому чимало людей, які цікавляться нашими курсами 3D візуалізації, запитують, чи вдасться поєднувати роботу 3D художника із фізичною активністю? Відповідь однозначна: так, це можливо. Як це зробити, ми розповімо у цій статті.

І в період навчання, і під час роботи 3D художники справді годинами сидять за комп’ютером. Але це зовсім не означає, що доведеться відмовитися від активного способу життя на шкоду здоров’ю.

Щоб підтримувати себе в хорошій формі, ми радимо 3D артистам слідувати нескладним правилам.

Дотримуйтесь режиму дня

Перевтомлений 3D артист

Найкращий помічник 3D художника — самодисципліна. Щоб не відмовлятися від активного способу життя і при цьому не зривати дедлайни, потрібно грамотно розподілити час протягом дня.

Насамперед, не навантажуйте себе надмірно. Не беріть більше проєктів, ніж ви здатні фізично виконати. Коли відчуваєте, що вже немає сил, відпочиньте чи поспіть. Краще виспатися та повернутись до завдання зі свіжою головою, ніж працювати ночами на каві та енергетиках. Штучна стимуляція виснажує організм, призводить до безсоння та нервових зривів. Такий спосіб життя — прямий шлях до вигорання.

Тому, щоб не перевтомлюватись, по можливості чергуйте роботу та відпочинок. Наприклад, поставивши картинку на рендер, зробіть активну розминку або прогуляйтеся. Це дозволить відволіктися та відновити сили.

Відведіть час та місце для улюбленого виду спорту

Заняття у спортзалі з тренером

Вести активний спосіб життя 3D художнику допомагають регулярні фізичні навантаження. Подумайте, що вам більше подобається: біг, їзда на велосипеді, кардіо- або силові тренування, аеробіка, бокс, футбол, волейбол… Виберіть вид спорту до душі та обов’язково відведіть для нього місце у своєму графіку.

Іноді часу на відвідування спортзалу катастрофічно не вистачає. Тому передбачте для себе можливість активних занять вдома. Наприклад, придбайте штангу, гирі, килимок для йоги, бігову доріжку або велотренажер. У цьому випадку навіть за умови великої завантаженості на роботі вам не доведеться відмовлятися від активного способу життя. Ви завжди зможете викроїти 10–15 хвилин для тренувань.

Якщо спорт не входить до ваших планів, підберіть інше рухливе заняття, наприклад, танці. Головне ― дотримуватися балансу між сидячою роботою та активним способом життя. А чим безпосередньо компенсувати тривале перебування за комп’ютером, вирішувати вам.

Активно відпочивайте на свіжому повітрі

3D художниці займаються йогою

Тим, хто веде переважно сидячий спосіб життя, не варто відпочивати лише на дивані або за столиком у кафе. Дуже важливо бувати на свіжому повітрі. Привчіть себе хоча б іноді вибиратись на природу. До того ж бажано, щоб це був не просто пікнік, а різні фізичні активності. Взимку, наприклад, можна вирушити кататися на лижах, ковзанах, сноуборді тощо. Влітку — грати в бадмінтон, сплавлятися річкою на байдарках, поїхати у йога-тур або навіть просто ганяти на скейтборді алеями в парку. Багато випускників та менторів CGI School саме так і проводять вільний час з друзями та колегами.

Такі ж рекомендації ми даємо студентам нашого CGI BootCamp. Щобільше, безпосередньо в нашій школі організовані активності, які допомагають тримати себе в тонусі.

Як підтримують активний спосіб життя у CGI School?

3D художниця на велотренажері

Щоб наші студенти та ментори завжди були у хорошій фізичній формі, ми передбачили для них можливість прямо в офісі:

  • займатися йогою;
  • відвідувати тренажерний зал;
  • грати у настільний теніс, футбол;
  • займатися сайклінгом;
  • ходити на масаж.

І це ще не все. Ми регулярно влаштовуємо для себе та студентів активні заходи на природі. Один з останніх — феєричний open-air фестиваль 3D художників на березі Київського моря. Крім пікніка з шашликами та прогулянки на катерах, учасники фесту грали у футбол та пляжний волейбол, билися на шаблях та брали участь у безлічі інших активностей. А закінчилася вечірка запальними танцями біля вогнища.

Як бачите, CGI School робить все, щоб наші ментори, випускники та майбутні 3D художники дбали про себе та долучалися до здорового способу життя.

Бажаєте стати частиною нашої дружньої, веселої та активної команди? Тоді реєструйтесь та приходьте на безплатний відкритий урок. На ньому ми розповімо про нашу авторську навчальну програму ― інтенсивні курси 3Ds Max CGI Bootcamp. Ви дізнаєтесь, як стати Junior 3D Artist всього за 23 дні! Після закінчення інтенсиву наші випускники одразу отримують запрошення на оплачувану практику до міжнародних проєктів.

Ми власним прикладом доводимо, що роботу 3D художника можна без проблем поєднувати з активним способом життя. Бажаємо вам бути успішними, креативними, позитивними та, звичайно, здоровими!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.