Фестиваль 3D художників: як проходять свята CGI ком’юніті?

Усміхнені 3D художниці на фестивалі у фотозоні

Фестиваль 3D художників — подія неординарна. У цих хлопців та дівчат творчий підхід не тільки до роботи, але й до відпочинку. Замість звичайних корпоративів вони організовують справжні фестивалі. Останній такий фест відбувся наприкінці серпня 2021. Всі випускники та ментори курсів 3D візуалізації CGI School влаштували черговий — вже четвертий за рахунком! — CGIFEST, на якому відірвалися на повну. Бажаєте дізнатися подробиці нашого феєричного фестивалю? Тоді швидше читайте та дивіться, як все було!

Як відомо, професія 3D художника не тільки прогресивна, цікава та високооплачувана, але ще й відповідальна. Тому ми зробили все, щоб у вільний від роботи час наше дружнє CGI ком’юніті могло вдосталь повеселитися, відпочити та потусити. В якості локації для фестивалю 3D художників цього разу було обрано мальовниче місце на березі Київського моря. Вирішивши, що неможливе можливо, ми влаштували тут божевільну open-air вечірку в стилі ПАРАДОКС з ефектними костюмами, живою музикою, фаєр-шоу та яскравим салютом.

3D художники веселяться на фестивалі

На CGIFEST були розваги на будь-який смак: пікнік із шашликами, пловом та закусками, освіжаючі та гарячливі напої, прогулянка на катерах, пляжний волейбол та інші ігри. Як символ прощання з колишніми страхами та невпевненістю у майбутньому ми запалили величезне багаття. А закінчився фестиваль 3D художників феєрверком та танцями під пісні гурту ATMASFERA та запальні треки ді-джеїв. Але головне — всі наші чудові випускники, які тепер успішно працюють 3D художниками, під час CGIFEST познайомилися та подружилися.

Про фестиваль можна було б розповідати довго. Але слова не здатні передати приголомшливу атмосферу цього свята. Тому краще подивіться фото та відео.

Ну як, вас вразив фестиваль 3D художників? Хочете віджигати  разом із нами на такій же неймовірній паті наступного року? Тоді не вагайтесь та приєднуйтесь до нашого CGI ком’юніті! На курсах 3D Max ми допоможемо вам опанувати професію 3D художника лише за 23 дні та відразу отримати запрошення на оплачувану практику в міжнародній компанії. А випускний у вас буде не менш запальним та яскравим, ніж цей фестиваль.

В якості першого кроку пропонуємо зареєструватися та відвідати безплатний відкритий урок у CGI School. Там ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання, а також познайомимо з програмою навчання та менторами. Приходьте до нас! Обіцяємо, буде цікаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.