Авторизований академічний партнер Autodesk: що новий статус CGI School дає студентам?

Сертифікат підтвердження партнерства з Autodesk

Авторизований академічний партнер Autodesk — статус, який CGI School отримала зовсім недавно — у середині лютого 2022 року. І ми одразу поспішаємо поділитися цією чудовою новиною із друзями! Що дає новий статус випускникам наших інтенсивних курсів 3D Max, розповідають експерти із CGI School.

Провівши переговори з новими британськими партнерами Autodesk, що видають ліцензії, ми домовилися про підвищення рівня нашої програми навчання. Наразі вона кваліфікується як Академічна. Це означає, що і CGI School, і дипломи, які ми видаємо, матимуть лейбл не просто авторизованого навчального центру (Authorized Training Center), а академічного партнера Autodesk (Authorized Academic Partner).

Головні плюси статусу академічного партнера

Плюси статусу партнера Autodesk

Ставши партнерами Autodesk, ми та наші студенти отримали цілу низку переваг.

Авторизовані партнери стають повноправними членами освітньої спільноти Autodesk. Вони отримують право надавати різноманітні послуги — від розробки навчальних програм до безпосереднього навчання студентів та викладачів роботі із ПЗ компанії.

До сфери компетенції академічних партнерів входить:

  • теоретична підготовка та практичне навчання навичкам роботи у програмах Autodesk;
  • підвищення рівня кваліфікації викладачів;
  • залучення до роботи інструкторів;
  • підготовка та проведення іспитів на отримання офіційного сертифіката Autodesk;
  • створення нових навчальних програм та курсів із впровадженням інноваційних технологій (у тому числі з STEAM);
  • надання доступу до ПЗ підшефним викладачам та студентам;
  • організація конкурсів та інших заходів, присвячених роботі із продукцією Autodesk;
  • створення навчальних таборів Autodesk та багато іншого.

Що це дає студентам нашої школи?

Випускники із сертифікатами Autodesk

Зміна статусу CGI School з авторизованого навчального центру на академічного партнера Autodesk суттєво розширила можливості наших студентів.

Одна із головних переваг — можливість користуватися навчальними матеріалами Autodesk. Тепер випускники CGI Bootcamp зможуть отримати доступ до програм, курсів, семінарів та інших корисних сервісів, що розробляє компанія. Для цього досить просто зареєструватися на офіційному сайті Autodesk. Такий самий доступ мають студенти європейських та американських академій, які навчають роботі із продуктами компанії.

Користування навчальними матеріалами Autodesk дозволяє своєчасно довідуватися про нові тенденції та технології та сприяє професійному зростанню. Прямий доступ до сервісів освітнього порталу допоможе легше подолати розрив між поточним рівнем знань та стрімким розвитком CGI-індустрії.

Якщо вас зацікавили описані переваги та ви хочете скористатися ними, розпочавши власну кар’єру у сфері 3D-графіки, приходьте до нас у CGI School. Як авторизований академічний партнер Autodesk ми допоможемо вам здійснити мрію максимально швидко та ефективно. Наш інтенсив CGI Bootcamp дозволяє навчитися архітектурної 3D візуалізації в 3Ds Max лише за 23 дні! Успішно склавши іспити та отримавши сертифікат Autodesk, наші випускники приступають до оплачуваної практики у міжнародних проєктах.

Випускники партнера Autodesk за роботою

Бажаєте дізнатися подробиці? Тоді зареєструйтесь на сайті, щоб відвідати безплатний відкритий урок. На ньому ми розповімо про переваги, які надає статус авторизованого академічного партнера Autodesk, та познайомимо вас із програмою курсів 3D візуалізації. Ви також зможете подивитися роботи наших студентів та особисто поспілкуватися із випускниками, які стали затребуваними 3D-художниками. Для реєстрації достатньо натиснути на посилання на головній сторінці сайту.

Відкиньте сумніви та приходьте до CGI School. Це чудовий шанс круто змінити життя на краще та побудувати кар’єру у прогресивній та прибутковій сфері CGI!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.