Що дає сертифікат Autodesk 3Ds Max CG художнику та як його отримати?

3D художник з сертифікатом Autodesk 3Ds Max

Що дає сертифікат Autodesk 3Ds Max? Чому для 3D художника-початківця важливо його отримати і як це зробити? Про це вам розкажуть ментори інтенсивних курсів 3Ds Max CGI School — авторизованого навчального центру Autodesk.

Компанія Autodesk — світовий лідер у розробці ПЗ для роботи з 3D графікою. Їй належать такі популярні продукти, як 3Ds Max, Maya, Revit Architecture, Inventor, AutoCAD та інші.

Autodesk надає підтримку користувачам своїх програм, які досягли певного рівня майстерності. Компанія перевіряє їхні навички та у разі успішного проходження тестування видає офіційний сертифікат.

Що таке сертифікат Autodesk?

3D художники з сертифікатами Autodesk

Сертифікат Autodesk — документ, який підтверджує, що його власник має необхідний набір знань та вмінь для ефективної роботи з одним із продуктів компанії. Після його отримання ім’я власника вноситься до міжнародної бази фахівців на сайті Autodesk.

Сертифікати бувають двох типів:

 • користувальницький (Autodesk Certified User); 
 • професійний (Autodesk Certified Professional). 

Випускники CGI School отримують сертифікат користувача 3D Max. Однак за бажанням вони завжди можуть  піти далі та згодом скласти іспит на сертифікат професіонала.

Кожному сертифікату присвоюється власний номер, за яким він відстежується компанією. Видати документ може лише сертифікований центр Autodesk.

Які можливості відкриває сертифікація?

Професійний 3D художник

Щоб зрозуміти, що дає сертифікат Autodesk, досить згадати про зростаючу конкуренцію в індустрії 3D графіки. Ще нещодавно не всі знали, що таке CGI, а сьогодні попит на фахівців у цій сфері величезний. І для успішної кар’єри 3D художнику потрібно виділитися на тлі конкурентів та довести високий рівень майстерності.

Таку можливість дає сертифікат Autodesk, адже він:

 • визнається у будь-якій країні світу;
 • підтверджує навички володіння програмою, що відповідають високим стандартам вендора;
 • дає право використовувати логотип Autodesk у портфоліо, резюме, на візитівках тощо;
 • дозволяє здобути позитивну репутацію та перевагу на ринку праці;
 • є гарантією якості в очах потенційних роботодавців та посилює їхню зацікавленість у співпраці.

Загалом сертифікат Autodesk — доказ високого професіоналізму 3D художника. Він підвищує шанси на вдале працевлаштування та подальше кар’єрне зростання. Для чималої кількості компаній наявність такого сертифікату є навіть обов’язковою, щоб взяти 3D артиста у штат.

Де та як отримати сертифікат Autodesk?

3D артистка з сетифікатом Autodesk 3Ds Max

Щоб стати сертифікованим спеціалістом Autodesk, претендент має скласти стандартизований сертифікаційний іспит (пройти тестування). Зробити це можна в АСС (Authorized Certification Center, авторизованому сертифікаційному центрі Autodesk), попередньо опанувавши продукт компанії самостійно або в ATC (Authorized Training Center, авторизованому навчальному центрі Autodesk).

Професійний рівень фахівців та якість навчання в ATC контролюється вендором. У таких центрах використовується виключно ліцензоване програмне забезпечення Autodesk, а курси ведуть лише сертифіковані ментори.

Багато партнерів Autodesk поєднують статуси АСС та ATC — тобто і навчають, і видають сертифікат. Одним з таких партнерів є CGI School.

Як краще готуватися до сертифікації: самостійно або на курсах?

Навчання у CGI School

За наявності великого бажання та старанності самостійна підготовка до тестування можлива. Але цей процес не із простих. Опанувати 3Ds Max на належному рівні власними силами вдається далеко не всім. Як показує практика, проходження спеціалізованих курсів сильно підвищує шанси на успішне складання іспиту та отримання сертифікату. Це досягається за рахунок систематизованої навчальної програми, допомоги менторів та однокурсників.

Саме такі курси пропонує наш інтенсив CGI BootCamp. Тут ви зможете навчитися архітектурної візуалізації в 3D Max з нуля до рівня Junior 3D Artist всього за 23 дні! Швидше, ніж у нас, ви не опануєте цю професію ніде. Інші курси тривають 2 місяці та більше. Крім того, після їх закінчення потрібно самостійно працевлаштовуватись — що непросто без практичного досвіду роботи. А CGI School після успішного складання іспиту відразу видає учням сертифікат Autodesk та влаштовує їх на оплачувану практику в міжнародні компанії.

Цікаво дізнатися більше? Реєструйтеся та приходьте на безплатний відкритий урок у CGI School. Там ви познайомитеся з нашими менторами, випускниками та програмою курсів 3D візуалізації. У вас буде можливість на власні очі побачити навчальні класи та поставити запитання, що вас цікавлять, у тому числі про те, що дає сертифікат Autodesk. Відкрийте для себе можливість лише за 23 дні стати сертифікованим фахівцем. Почніть успішну кар’єру 3D артиста з CGI School!

2 Responses

 1. Доброго дня.
  Мене цікавить підготовка до міжнародної сертифікації Autodesk Certified User.
  Хотіла б детальніше дізнатись ваш підхід до підготовки, реєстраці. та всі необхідні деталі для здачі.

  Будь ласка зв’яжіться зі мною, дякую

  1. Ольго, вітаємо! Ми готуємо студентів у форматі буткемп з упором на практику. Курс триває 23 дні. CGI School є авторизованим сертифікаційним центром Autodesk й після успішного складання іспиту відразу видає учням сертифікат Autodesk та влаштовує їх на оплачувану практику в міжнародні компанії. Найближчий курс планується на весну 2024. Зареєструйтеся, будь ласка, на сторінці https://cgischool.ua/ і Вам зателефонує куратор, коли будуть відомі дати старту занять, та відповість на всі питання детально. Дякуємо за інтерес до CGI School!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.