CGI Буткемп: 12 причин, з яких це ідеальне місце для вивчення 3D візуалізації з нуля

Навчання у школі CGI

CGI Буткемп – це курси 3D візуалізації, де можна стати Junior CG Artist всього за 23 дні. При цьому неважливо, ким студент раніше працював, де навчався і чи є у нього досвід в 3D графіці. На курси записуються як архітектори та інженери, так і медики, юристи, аудитори і представники багатьох інших професій. Серед них є і люди з досвідом в 3D графіці, і ті, хто ніколи раніше не відкривав 3Ds Max. Хоча досвідченим спочатку трохи простіше, до 23-го дня навчання новачки їх наздоганяють. І фінальну екзаменаційну роботу всі виконують приблизно на одному рівні. Як команді CGI School вдається досягти такого результату? Читайте про 12 речей, за допомогою яких ми зробили програму нашого Буткемп суперефективною для новачків світу 3D!

#1. Безкоштовний підготовчий курс по 3Ds Max

3Ds Max – одна з топових програм для 3D моделювання і візуалізації. Саме в ній вчаться працювати студенти CGI Буткемп. А щоб допомогти їм підготуватися до 23-денного інтенсиву, команда школи попередньо надає кожному 4 безкоштовні авторські відеоуроки по 3Ds Max. Вони допомагають майбутнім CG художникам освоїти ази програми, щоб з легкістю влитися в навчальний процес. Уроки включають перевірочні тести, які дозволяють оцінити, наскільки добре був засвоєний матеріал.

#2. Потужні комп’ютери і новітній 3D софт

Потужний комп'ютер для роботи з 3D графікою

Щоб вивчення 3D графіки було ефективним, потрібен професійний комп’ютер вартістю від 1300$. А ще – найновіші версії ліцензійних програм, таких як 3Ds Max і Corona Renderer. Далеко не кожен новачок може собі все це дозволити. Але перед учнями CGI Буткемп така проблема не стоїть. Для навчання школа надає їм доступ до потужних комп’ютерів, заточених спеціально під роботу з 3D графікою, і новітніх версій необхідних програм: 3ds Max 2021, V-Ray Next 4.3, Floorgenerator 2.1, Multitexture 2.04, Multiscatter 1.091

#3. Методика Blended Learning

Blended learning – освітній формат, що поєднує самостійне онлайн-навчання і практику з ментором у класі. Така комбінація забезпечує учневі і певну свободу дій, і всебічну допомогу з боку наставників. В результаті студент одночасно розвиває самодисципліну і отримує впевнені практичні навички. Такий багатогранний підхід дозволяє максимально швидко засвоїти нові знання і вже через 23 дні отримати омріяний сертифікат Autodesk.

#4. Практики 80%, теорії 20% 

Практика у школі 3D візуалізації

Основою навчальної програми в CGI Буткемп є практичні заняття з менторами в класі. Саме на них відведено 80% всього курсу, а решта 20% дається на самостійне вивчення теорії. Таким чином, учні не витрачають час на вислуховування довгих абстрактних лекцій з предмету. Вони з першого ж дня вчаться виконувати практичні завдання, що і допомагає опанувати професію 3D візуалізатора в найкоротші терміни з нуля. Завдяки цьому в останній 23-й день навчання випускники здатні самостійно зробити дипломний проект за техзавданням реального замовника.

#5. Структурована програма навчання

В CGI Буткемп немає місця хаосу. Кожен з 23-х днів курсу детально розписаний за активностями і часом, який планується на них витратити. Програма побудована за принципом “від простого до складного”: спочатку студенти вивчають 3D моделювання, потім налаштування матеріалів і текстур, після цього – настройку освітлення і пост-обробку зображень. Кожен етап логічно витікає з попереднього і має чіткі цілі. Тому навчальний процес відчувається послідовним, в ньому легко орієнтуватися.

#6. LMS система уроків

LMS система для вивчення CGI

Студенти CGI Буткемп проходять курс у закритій системі LMS (Learning management system). Це зручна онлайн-платформа, в якій всі лекції, відеоматеріали та завдання зібрані в єдину структуру. Вона дає можливість не тільки вивчити, але і в будь-який момент перечитати матеріали для глибшого розуміння. У LMS студенти також відстежують свій прогрес, спілкуються з менторами і отримують оцінки за виконані завдання. Система доступна на ПК, лептопах і телефонах, а її інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий.

#7. База із 180 000 якісних 3D моделей

Учням CGI Буткемп не доводиться ламати голову над тим, де взяти 3D моделі для виконання завдань по візуалізації. Адже команда школи спеціально для них зібрала величезну базу з 180 тисяч якісних моделей меблів, декору, транспорту, архітектури та інших необхідних об’єктів. Таким чином студентам не доводиться витрачати час на пошук і тим більше покупку моделей на зовнішніх ресурсах. А значить, можна повністю сконцентруватися на навчальному процесі.

#8. Навчання в групі мотивованих однодумців

Група студентів у школі CGI

Спілкування з однодумцями найкраще заряджає енергією і мотивує майбутніх 3D артистів. В CGI School учні в групі постійно діляться один з одним успіхами, питаннями, порадами, та й просто емоціями. Це допомагає їм разом рухатися вперед і долати труднощі. Має місце і здорова конкуренція: кожен бачить результат однокурсників і хоче бути одним з кращих.

#9. Досвідчені і залучені у процес наставники

Всі ментори CGI Буткемп – досвідчені 3D художники зі стажем роботи від 6 років. Їм відомо все про тонкощі створення CG візуалізацій найвищого класу. І на курсі вони щедро діляться цими знаннями з учнями. Ментори не просто перевіряють виконані завдання, а й відповідають на всі питання студентів, знаходять до кожного індивідуальний підхід, допомагають побачити і виправити помилки. Відчуваючи таку потужну підтримку, новачки впевнено справляються з новими для них задачами.

#10. Докладні методички на кожен день курсу

Методички для вивчення CGI

Щоб у учнів CGI Буткемп завжди була під рукою вся потрібна інформація, наші ментори розробили спеціальні методички на кожен з 23-х днів навчання. Їх видають всім студентам. Ці матеріали – в своєму роді готові конспекти, що дозволяють легко знайти відповіді на виникаючі в процесі навчання питання. З такими підказками можна не переживати, що впустиш щось важливе.

#11. Ретельний відбір у групи

Для нас важливо підтримувати позитивно заряджену атмосферу під час навчального процесу. Тому ми серйозно підходимо до набору в групи. Всі бажаючі вчитися у нас попередньо проходять бесіду з психологом, яка допомагає зрозуміти, чи дійсно кар’єра в CGI і інтенсивний курс з повним зануренням – це саме те, що їм потрібно. Таким чином до нас в школу потрапляють найбільш цілеспрямовані, мотивовані та амбітні. У такому колективі продуктивність і успіх гарантовані.

#12. Гарантія оплачуваної практики в компаніях-партнерах

Оплачувана практика у компанії

Найголовніше для новачка в світі 3D візуалізації – бути впевненим, що йому буде де застосувати новопридбані знання. І, звичайно, що за це заплатять. У нашому CGI BootCamp ми даємо випускникам таку впевненість. Кожен, хто успішно пройшов наш курс, отримує запрошення на оплачувану практику в одну з міжнародних компаній – наших партнерів. А ще ми забезпечуємо випускнику комфортне робоче місце в сучасному коворкінгу.

Тепер ви бачите, що у CGI Буткемп є всі необхідні інструменти, щоб навчити новачка мистецтву 3D візуалізації в рекордно короткий термін. Все, що потрібно від вас – щире бажання опанувати професію 3D художника. А про все інше подбаємо ми!

Хочеш стати 3D артистом з нуля всього за 23 дні? Ми допоможемо! А почати пропонуємо з відвідування нашого безкоштовного відкритого уроку. Приходь до CGI School і дізнайся все про нашу програму навчання 3D візуалізації, перспективи кар’єри в цій сфері, а також поспілкуйся особисто з нашими випускниками і менторами!

Чекаємо на тебе!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.