Професія 3D візуалізатор: її основні плюси та мінуси

Переваги та недоліки у роботі 3D артиста

Професія 3D візуалізатор стає все більш затребуваною. Вона популярна в сферах архітектури, дизайну і e-commerce. Кар’єра 3D артиста приваблює тих, хто хоче опанувати нову перспективну спеціальність і круто змінити своє життя на краще. Але перед початком навчання професії потенційним 3D візуалізаторам хочеться дізнатися про всі її плюси і мінуси. У цій короткій статті експерти курсів 3D max CGI School розкажуть вам про переваги і недоліки роботи 3D артиста.

Почнемо з найприємнішого – плюсів професії 3D візуалізатора. Їх більш ніж достатньо. 

Плюси професії

Особливості роботи 3D артиста

Кар’єра 3D артиста має багато переваг:

 • Робота 3D художника – цікава і креативна. Вона дає можливість реалізувати свій творчий потенціал, створюючи в 3D програмах об’єкти і сцени, які часто ще навіть не існують в реальності.
 • Сфера 3D візуалізації – це нескінченні можливості для розвитку. Тут завжди є, куди рости: можна освоювати новий софт, техніки і прийоми, братися за нові, складніші і крутіші проекти.
 • В індустрії невисока конкуренція на ринку праці. Це пояснюється тим, що професія 3D візуалізатор дуже молода, і грамотних фахівців поки порівняно небагато. А попит на них вже величезний.
 • Зарплата 3D артиста висока, її можна порівняти з доходами фахівця сфери IT. Дуже часто робота 3D художника оплачується в доларах або євро завдяки проєктам зарубіжних клієнтів.
 • Можна працювати і в штаті студії, і на фрілансі. 3D візуалізатор має можливість вибирати, який формат для нього зручніше.
 • Можливість гнучкого графіка і віддаленої роботи. 3D артист мобільний, його професія не передбачає обов’язкового сидіння в офісі. Вакансії є на будь-який смак.
 • Можна застосовувати свої навички в безлічі галузей. 3D візуалізатор може працювати де завгодно – від ігрової індустрії до архітектури, медицини і науки.
 • Цікаві міжнародні проєкти. Більшість замовників 3D візуалізації – з Європи та США.
 • Професії 3D візуалізатора можна швидко навчитися – всього за пару місяців або навіть менше. Наприклад, на інтенсивних курсах CGI School можна стати Junior 3D artist всього за 23 дні!

Мінуси професії

В роботі 3D візуалізатора є і деякі мінуси. Однак їх дуже небагато.

 • Сидячий, малорухливий спосіб життя і високе навантаження на очі – щоденна реальність 3D візуалізаторів. Тому їм потрібно ретельно стежити за харчуванням, режимом дня і знаходити час для фізичної активності.
 • Іноді робочий день 3D художника ненормований. Це пов’язано з тим, що замовники можуть перебувати в іншому часовому поясі.

Важливий нюанс

Нюанси у роботі 3D артиста

У професії 3D художника є момент, який не можна віднести ні до плюсів, ні до мінусів. Однак більшість 3D артистів схильні відносити його до переваг. У чому ж він полягає?

3D індустрія дуже молода і динамічна. Тому щоб досягти успіху, тут потрібно весь час бути в тонусі – проходити профільне навчання, освоювати нові інструменти і техніки. Ще дуже важливо стежити за розвитком CGI ком’юніті та новинами індустрії як на наших, так і на англомовних ресурсах. Потрібно періодично дивитися роботи найкращих 3D артистів на Artstation, CGarchitect, Behance та інших тематичних платформах. Тільки за умови постійного саморозвитку ваші навички в сфері 3D графіки залишаться актуальними і затребуваними.

Як стати 3D візуалізатором?

Якщо вас зацікавила професія 3D візуалізатор, ви можете опанувати її всього за 23 дні у нас в CGI School. Хочете дізнатися більше про нашу програму навчання 3D візуалізації, познайомитися особисто з викладачами і випускниками, задати питання? Тоді записуйтеся і приходьте до нас на безкоштовний Відкритий урок! Чекаємо на вас!

2 Responses

  1. Вітаємо, Галино! Наступний запуск CGI BootCamp планується на початку 2023 року. Будь-ласка, зареєструйтесь на сторінці https://cgischool.ua/, щоб куратор навчання зміг зв’язатися з Вами перед найближчою датою Відкритого уроку та запросити Вас на нього. Дякуємо за інтерес до CGI School!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.