Професія 3D візуалізатор: її основні плюси та мінуси

Переваги та недоліки у роботі 3D артиста

Професія 3D візуалізатор стає все більш затребуваною. Вона популярна в сферах архітектури, дизайну і e-commerce. Кар’єра 3D артиста приваблює тих, хто хоче опанувати нову перспективну спеціальність і круто змінити своє життя на краще. Але перед початком навчання професії потенційним 3D візуалізаторам хочеться дізнатися про всі її плюси і мінуси. У цій короткій статті експерти курсів 3D max CGI School розкажуть вам про переваги і недоліки роботи 3D артиста.

Почнемо з найприємнішого – плюсів професії 3D візуалізатора. Їх більш ніж достатньо. 

Плюси професії

Особливості роботи 3D артиста

Кар’єра 3D артиста має багато переваг:

 • Робота 3D художника – цікава і креативна. Вона дає можливість реалізувати свій творчий потенціал, створюючи в 3D програмах об’єкти і сцени, які часто ще навіть не існують в реальності.
 • Сфера 3D візуалізації – це нескінченні можливості для розвитку. Тут завжди є, куди рости: можна освоювати новий софт, техніки і прийоми, братися за нові, складніші і крутіші проекти.
 • В індустрії невисока конкуренція на ринку праці. Це пояснюється тим, що професія 3D візуалізатор дуже молода, і грамотних фахівців поки порівняно небагато. А попит на них вже величезний.
 • Зарплата 3D артиста висока, її можна порівняти з доходами фахівця сфери IT. Дуже часто робота 3D художника оплачується в доларах або євро завдяки проєктам зарубіжних клієнтів.
 • Можна працювати і в штаті студії, і на фрілансі. 3D візуалізатор має можливість вибирати, який формат для нього зручніше.
 • Можливість гнучкого графіка і віддаленої роботи. 3D артист мобільний, його професія не передбачає обов’язкового сидіння в офісі. Вакансії є на будь-який смак.
 • Можна застосовувати свої навички в безлічі галузей. 3D візуалізатор може працювати де завгодно – від ігрової індустрії до архітектури, медицини і науки.
 • Цікаві міжнародні проєкти. Більшість замовників 3D візуалізації – з Європи та США.
 • Професії 3D візуалізатора можна швидко навчитися – всього за пару місяців або навіть менше. Наприклад, на інтенсивних курсах CGI School можна стати Junior 3D artist всього за 23 дні!

Мінуси професії

В роботі 3D візуалізатора є і деякі мінуси. Однак їх дуже небагато.

 • Сидячий, малорухливий спосіб життя і високе навантаження на очі – щоденна реальність 3D візуалізаторів. Тому їм потрібно ретельно стежити за харчуванням, режимом дня і знаходити час для фізичної активності.
 • Іноді робочий день 3D художника ненормований. Це пов’язано з тим, що замовники можуть перебувати в іншому часовому поясі.

Важливий нюанс

Нюанси у роботі 3D артиста

У професії 3D художника є момент, який не можна віднести ні до плюсів, ні до мінусів. Однак більшість 3D артистів схильні відносити його до переваг. У чому ж він полягає?

3D індустрія дуже молода і динамічна. Тому щоб досягти успіху, тут потрібно весь час бути в тонусі – проходити профільне навчання, освоювати нові інструменти і техніки. Ще дуже важливо стежити за розвитком CGI ком’юніті та новинами індустрії як на наших, так і на англомовних ресурсах. Потрібно періодично дивитися роботи найкращих 3D артистів на Artstation, CGarchitect, Behance та інших тематичних платформах. Тільки за умови постійного саморозвитку ваші навички в сфері 3D графіки залишаться актуальними і затребуваними.

Як стати 3D візуалізатором?

Якщо вас зацікавила професія 3D візуалізатор, ви можете опанувати її всього за 23 дні у нас в CGI School. Хочете дізнатися більше про нашу програму навчання 3D візуалізації, познайомитися особисто з викладачами і випускниками, задати питання? Тоді записуйтеся і приходьте до нас на безкоштовний Відкритий урок! Чекаємо на вас!

10 Responses

  1. Вітаємо, Галино! Наступний запуск CGI BootCamp планується на початку 2023 року. Будь-ласка, зареєструйтесь на сторінці https://cgischool.ua/, щоб куратор навчання зміг зв’язатися з Вами перед найближчою датою Відкритого уроку та запросити Вас на нього. Дякуємо за інтерес до CGI School!

 1. Мабуть для цієї професії потрібно мати художні здібності.

  1. Вітаємо, Тетяно! Розгорнуту відповідь на Ваше питання Ви можете знайти у цій статті https://cgischool.ua/chy-potribno-3d-khudozhnyku-vmity-maliuvaty/

   Якщо Вас цікавить можливість опанування професії 3D художниці, будь ласка, зареєструйтесь на сторінці https://cgischool.ua/, щоб куратор навчання зміг зв’язатися з Вами перед Відкритим уроком та запросити Вас на нього. Там Ви зможете поставити всі питання щодо необхідних навичок, навчання та кар’єри 3D artist. За бажанням Ви зможете розпочати навчання у нас в CGI BootCamp вже в травні!

 2. Є вікові обмеження? Наймолодший студент і найстарший на вашому курсі?

  1. Вітаємо, Олено! На курс можна записатися з 18 років. Якщо Вас цікавить можливість опанування професії 3D художниці, будь ласка, зареєструйтесь на сторінці https://cgischool.ua/, щоб куратор навчання зміг зв’язатися з Вами перед Відкритим уроком та запросити Вас на нього. Там Ви зможете поставити всі питання щодо навчання та кар’єри 3D artist. За бажанням Ви зможете розпочати навчання у нас в CGI BootCamp вже в травні!

 3. Доброго дня, чи потрібно володіти англійською мовою?

  1. Олесю, вітаємо! Це залежить від специфіки роботи 3D художника. Якщо він працює сам на себе як фрілансер, то може знадобитися знання англійської для спілкування з клієнтами-іноземцями. А якщо працювати у штаті студії, де з клієнтами веде спілкування проджект-менеджер, то знання англійської не потрібне, можна фокусуватися лише на креативному аспекті роботи. Після курсу CGI BootCamp ми працевлаштовуємо випускників саме у таку студію з проджект-менеджерами.

   Якщо Вас цікавить опанування професії 3D художниці, будь ласка, зареєструйтесь на сторінці https://cgischool.ua/, щоб куратор навчання зміг зв’язатися з Вами перед Відкритим уроком та запросити Вас на нього. Там Ви зможете отримати відповіді на всі питання щодо навчання та кар’єри в сфері 3D.

  1. Вітаємо! У CGI BootCamp можна вступити з 18 років. Але за бажанням самостійно вивчати 3D програми можна починати в будь-якому віці, користуючись доступними ресурсами в інтернеті. Дякуємо за інтерес до нашої школи!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.