Чи потрібно 3D художнику вміти малювати: відповідають ментори CGI School

Чи потрібно 3D художнику вміти малювати: відповідь експертів

Чи потрібно 3D художнику вміти малювати? Це питання турбує всіх, хто хоче спробувати свої сили в новій професії. Експерти курсів 3D max CGI School вважають, що вміння малювати — важлива навичка, але не найголовніша. У цій статті наші фахівці розкажуть про детальніше про те, що допомагає створювати круту графіку, навіть якщо у вас немає художньої освіти.

Хто такий 3D artist і чим він займається?

Професія 3D художника приваблює багатьох дивовижним поєднанням творчості та технологій: за допомогою таких програм, як 3ds Max, Blender тощо ці фахівці створюють тривимірну комп’ютерну графіку. Вони працюють не лише з технічними завданнями на основі креслень, а й створюють унікальні картинки, які постають у їхній уяві.

3D моделери працюють над створенням тривимірних моделей об’єктів. Для роботи їм бажано вміти малювати, щоб добре розуміти та правильно передавати пропорції об’єктів. Також їм рекомендується вміти читати креслення.

3D візуалізатори створюють красиві зображення на основі вже готових 3D моделей. Тут будуть корисні знання правил композиції, адже потрібно правильно налаштувати освітлення в сцені та вибрати ракурс, щоб передати бажаний настрій. Тому якщо ви любите та вмієте малювати або фотографувати, це також знадобиться вам у сфері CGI.

Як вміння малювати допомагає 3D художнику?

3D Рендер вітальні від випускника CGI School

Створення тривимірної графіки потребує теоретичної бази. Початківцям необхідне терпіння, щоб поступово освоїти новий напрям, але чи потрібно 3D художнику вміти малювати? Це вміння потрібніше 2D дизайнерам, а 3D артистам значно важливіше загалом розуміти, як варто зробити, щоб результат вражав та був красивим.

Сама назва спеціалізації «3D художник» передбачає вміння малювати. Просто сьогодні змінились інструменти, за допомогою яких можна втілити свої задуми та отримати картинку. Замість олівця або пензлика ви застосовуєте для цього комп’ютерну програму. Якщо ви плануєте займатись візуалізацією, важливо розуміти пропорції, правила композиції та світлотіні.

Вміти малювати для 3D художника — це передусім знати, як має бути красиво, та використовувати ці знання для роботи. Створювати 3D моделі та сцени можна навіть не вміючи малювати.

Не будемо заперечувати: вміння малювати корисне для 3D художника. Воно вчить розпізнавати будову, перспективу, форми, об’єм, матеріал об’єкта. Але цьому можна навчитись і під час роботи. Тому коли постає питання: чи потрібно 3D художнику вміти малювати, вирішальне значення в досягненні успіху у професії 3D artist мають гарна фантазія, художній смак, талант, терплячість, посидючість, уважність до деталей навколо себе, почуття прекрасного, надивленість, просторове мислення, технічні знання, постійна практика та бажання вдосконалюватись. Саме це складові вашого успіху.

Щоб почати свій професійний шлях у 3D графіці, зовсім не обов’язково мати художні навички. Але якщо ви вмієте малювати, то багато аспектів вдаватимуться легше і швидше. Значно важливіше — професійно розвиватись: безперервно навчатись, експериментувати та вдосконалюватись. У нашому BootCamp ми навчаємо студентів з нуля. Завдяки авторській методиці на курсах 3D візуалізації ви за 23 дні опануєте роботу в 3ds Max, будете створювати тривимірні моделі об’єктів або реалістичні зображення та станете Junior 3D Artist із сертифікатом Autodesk.

Реєструйтесь на безплатний відкритий урок, та завітайте в CGI School! Тут ви познайомитесь з форматом навчального процесу та нашими викладачами, які дадуть відповіді на всі ваші запитання. Чекаємо на вас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.