Інтенсивний курс 3Ds Max: як підготуватися та успішно пройти CGI BootCamp?

Навчання на інтенсивному курсі 3Ds max

Інтенсивний курс CGI BootCamp — авторська інноваційна програма прискореного вивчення 3Ds Max від CGI School. Вона дозволяє досягти рівня Junior 3D Artist всього за 23 дні. Але для цього студентам доводиться на місяць з головою поринути у навчання 3D візуалізації та засвоїти величезну кількість нових знань. Як підготуватися до буткемпу і без проблем пройти курс — читайте в нашій статті.

Як підготуватись до CGI BootCamp?

Щоб стати буткемпівцем, спеціальної професійної підготовки не потрібно. Цей формат підходить як тим, хто вже знайомий із 3D графікою, так і новачкам. Однак слід враховувати, що інтенсивні курси 3D візуалізації передбачають повне занурення у вивчення 3Ds Max з ранку до вечора 5 днів на тиждень. На інші справи протягом місяця практично не залишиться часу. Тому перед початком навчання у буткемпі ми радимо:

Закінчити чи відкласти всі незавершені справи

Завершення справ до інтенсивного курсу CGI BootCamp

Якщо ви плануєте ремонт у квартирі, переїзд на дачу, похід у гори тощо, це краще зробити до або після буткемпу. Подужати й те й інше одночасно не вийде. Тому потрібно грамотно розставити пріоритети та максимально звільнити себе для інтенсивного навчального курсу.

Не планувати інше навчання чи роботу під час CGI BootCamp

Інтенсивний курс 3Ds max

Поєднувати буткемп із роботою чи навчанням неможливо. 23-денний інтенсив потребує максимальної самовіддачі. Щоб освоїти нову професію у такий короткий термін, доведеться повністю сфокусуватися на інтенсивному курсі. 

Налаштуватись на те, що потрібно буде 23 дні жити світом 3D графіки

3D рендери на екрані комп'ютера

Студенту треба бути готовим до того, що інтенсивний курс 3Ds Max внесе свої корективи у звичний спосіб життя. Цілий місяць доведеться буквально жити 3D графікою. Тому слід морально налаштувати себе на глибоке вивчення нової сфери. Бажано заздалегідь попередити рідних та друзів про свою підвищену зайнятість, щоб вони не відволікали від навчання і не турбували через дрібниці.

Як успішно пройти інтенсивні курси 3D візуалізації?

Щоб швидше адаптуватися до нових умов і витримати навантаження на CGI інтенсиві, рекомендуємо дотримуватись нескладних правил:

Уникати зайвих стресів

Стрес під час навчального процесу

Зміна усталеного устрою життя — вже стрес. Тому під час інтенсивних курсів 3Ds Max необхідно створити навколо себе комфортну атмосферу та по можливості уникати зайвих тривог і хвилювань.

Добре харчуватися та висипатися

Сон перед курсами CGI

Щоб заняття у буткемпі не проходили «з останніх сил», необхідно подбати про гарне харчування та здоровий сон. За інтенсивним навчанням радимо не забувати про повноцінний сніданок і обід. Також важливо спати не менше 7 годин на добу. Інакше на курс може просто не вистачити енергії. З тієї ж причини не рекомендуємо вечорами після занять розслаблятися в барі з келихом чогось міцного. 

Звичайно, як проводити вільний від інтенсивних курсів час — особиста справа буткемпівця. Але для ефективного освоєння програми потрібно щодня бути бадьорим та ясно мислити. А круті тусовки та активний відпочинок із безліччю розваг, як, наприклад, на фестивалі 3D художників, ми вам забезпечимо після випускного.

Знаходити час для відпочинку та спорту

Відпочинок після вивчення 3Ds Max

Інтенсивний курс CGI BootCamp розрахований на навчання 5 днів на тиждень. Якщо у робочі дні буткемпівець встиг виконати всі завдання, вихідні в нього вільні. Бажано присвятити цей час спорту та відпочинку, особливо на природі. Це дозволить розвантажити розум, зміцнити тіло та набратися сил перед новим навчальним тижнем.

Спілкуватися з однокурсниками та підтримувати один одного

Одногрупники на курсах 3D візуалізації

Для успішного проходження інтенсивних курсів дуже важливою є підтримка однодумців. Тому під час CGI BootCamp радимо активно спілкуватися з однокурсниками, ділитися успіхами, обмінюватися досвідом та порадами. Це буде легко, адже наші студенти відкриті, мотивовані, креативні, цілеспрямовані люди. У колективі панує атмосфера взаємодопомоги та здорової конкуренції. Це дозволяє не здатися, окрилює та зближує, допомагає знайти нових друзів.

Бажаєте більше дізнатися про інтенсивні курси 3D візуалізації від CGI School? Тоді реєструйтесь та приходьте до нас на безплатний відкритий урок. Ми познайомимо вас із менторами, програмою навчання та роботами наших студентів. Про інтенсив ви почуєте з перших вуст — від наших випускників, які вже успішно працюють 3D художниками у міжнародних компаніях. Це допоможе зрозуміти, які перед вами відкриються перспективи після випуску.

Якщо вірити в себе і наполегливо працювати — успіх гарантовано. Зробіть перші кроки у світ 3D разом з командою CGI School!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.