Кольори у 3D дизайні: 3 поради з налаштування насиченості та яскравості

Налаштування кольорів у CGI

Кольори у 3D дизайні допомагають не тільки зробити картинку візуально “смачною”, але і створити в ній цікавий сюжет. Однак CG художники-початківці часто ще не знають, як цього досягти. І тому, налаштовуючи потрібні параметри кольору в 3D зображенні, вони користуються методом проб і помилок. Команда CGI School вирішила полегшити задачу 3D візуалізаторам-новачкам. У цій статті ментори наших курсів 3D max описали три головних принципи роботи з насиченістю та яскравістю кольорів у 3D дизайні.

#1. Дотримуйтесь міри

3D візуалізація офісу

Головне правило налаштування кольорів у 3D дизайні – не робити всі об’єкти на зображенні занадто насиченими і яскравими. Строкатість майже миттєво втомлює очі. До того ж, якщо картинка перенасичена кольорами, глядач втрачає фокус уваги і не знає, на що дивитися. А ще дуже яскрава 3D візуалізація виглядає ненатурально. Тому якщо ваша мета – фотореалізм, то до налаштування насиченості та яскравості кольору потрібно підходити стримано. І не бійтеся, що ваш 3D дизайн вийде невиразним, адже вдалі яскраві акценти ніхто не відміняв.

#2. Направляйте кольором увагу глядача

3D візуалізація набору посуду

Якщо параметри кольорів у 3D дизайні налаштовані грамотно, то погляд глядача відразу спрямовується до центрального об’єкту, “головного герою” картинки. Як цього досягти? Зробіть найбільш значущі предмети на зображенні найяскравішими. Саме на такі візуально помітні ділянки відразу направляється увага глядача – навіть якщо вони знаходяться на задньому плані. Також виділення кольором допомагає 3D візуалізаторам підкреслити в своїх роботах дрібні, але важливі деталі.

#3. Задавайте кольором настрій

Як і освітлення, насиченість та яскравість кольорів у 3D дизайні багато в чому визначають атмосферу картинки. Світлі й насичені відтінки налаштовують на легкий, життєрадісний лад. А ось темні і приглушені кольори привносять у 3D дизайн настрій задумливості або навіть меланхолії. Тому перед тим, як налаштовувати насиченість і яскравість, вирішіть, які емоції ви хочете викликати вашим 3D зображенням.

Тепер ви знаєте, як кольори у 3D дизайні допомагають направляти увагу глядача і задавати настрій. Сподіваємося, це стане вам в нагоді для створення неймовірних фотореалістичних зображень.

Хочете дізнатися більше про світ 3D графіки? Цікавитесь професією CG художника? Тоді запрошуємо вас на відкритий урок до CGI School. Приходьте і дізнайтеся все про нашу програму навчання 3D візуалізації, за допомогою якої можна стати CG художником за 23 дні та отримати запрошення на оплачувану практику!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.