Навчання 3D візуалізації офлайн: чи підходять вам заняття в класі?

Навчання 3D візуалізації в офлайн форматі

Навчання 3D візуалізації офлайн — практичний спосіб опанувати нову цікаву, творчу та гарно оплачувану професію. Але чи підходить такий формат вам та наскільки він актуальний в епоху онлайн курсів? У цій статті ментори курсів 3D max із CGI School розкажуть про переваги традиційного офлайн навчання.

Переваги навчання 3D візуалізації офлайн

Навчання 3D візуалізації в очному форматі

Хоч різноманітні онлайн курси і захопили навчальний простір, офлайн навчання має суттєві переваги. Наведемо його головні плюси для вивчення 3D Max:

 • фактично миттєвий зворотний зв’язок, адже на курсах викладають досвідчені ментори, які допомагають зі складними моментами, підказують, скеровують та відповідають на будь-які питання;
 • програма та графік навчання структуровані та продумані до найменших дрібниць для людей без досвіду в 3D графіці. Якщо самостійно шукати інформацію про 3D візуалізацію в інтернеті, на це потрібно багато часу. При цьому важко вибрати актуальну і найкориснішу;
 • інформація подається послідовно, а в основі завдань — реальні проєкти. Завдяки цьому студенти можуть одразу застосовувати навички, отримані під час навчання, найбільш ефективно;
 • у CGI School встановлені потужні комп’ютери для 3D художників з ліцензованим програмним забезпеченням;
 • навчальні завдання мають дедлайни, що дисциплінує вчасно їх виконувати;
 • фіксований графік занять з 10 до 18 та повне занурення в програмний матеріал, без відволікання на побут, дозволяє максимально зосередитись на навчанні.

 

Є ще один аспект, який вигідно вирізняє навчання 3D візуалізації офлайн. Живе спілкування з однокурсниками та менторами — це нові знайомства з однодумцями, які прагнуть розвиватись, як і ви. Цікаві люди завжди мотивують та надихають рухатись далі, поглиблювати знання та вдосконалювати вміння.

Відпочинок студентів курсу 3D візуалізації

Кому підходить навчання 3D візуалізації офлайн

Досі не впевнені, чи підійде вам такий формат навчання? Розкажемо детальніше, для кого це найефективніший спосіб. Можете сміливо вибирати офлайн навчання, якщо ви:

 • хочете швидко опанувати нові навички та отримати цікаву роботу;
 • любите дисципліну та не любите відволікатись;
 • віддаєте перевагу живому спілкуванню, діалогам та обговоренню навчальних тем;
 • надихаєтесь від роботи в команді однодумців, які можуть перетворитися на справжніх друзів;
 • обожнюєте атмосферу креативного середовища;
 • прагнете творчого та професійного розвитку;
 • розумієте цінність взаємодії з менторами та здорової конкуренції з одногрупниками.
Студенти курсу 3D візуалізації у класі

Якщо ці слова про вас, і ви давно плануєте змінити сферу діяльності, професія 3D художник — чудовий вибір. Щоб дізнатись більше про спеціальність та умови навчання, реєструйтесь на безплатний відкритий урок у CGI School!

Наші ментори й випускники детально розкажуть про курси 3D візуалізації та буткемп — унікальний формат навчання. Це авторська інноваційна програма прискореного вивчення 3Ds Max, завдяки якій ви можете опанувати нову для себе професію 3D артиста усього 23 дні. Після завершення навчання ви отримаєте сертифікат Autodesk та запрошення на оплачувану практику.

Чекаємо на вас у CGI School!

7 Responses

 1. Мої вітання ! До якого віку приймають на навчання ?
  Яка вартість курсів 3D візуалізації ?
  Працевлаштуванням дійсно забезпечуєте ?

  1. Володимире, вітаємо! Дякуємо за інтерес до CGI School. Найближчим часом Вам на пошту напише куратор навчання і розповість деталі. Гарного дня!

 2. Доброго вечора! мене також цікавить ті ж самі питання, що написав Володимир
  1. до якого віку приймають на навчання?
  2. Ціна курсу?
  3. Дійсно може бути праевлаштування та на ринку яких країн?
  4. Дійсно можно навчитись за 23 дня?
  5. Коли набирається група?

 3. Ще є питання : За якою адресою розміщуються курси у Києві?

  1. Людмило, вітаємо! У Києві ми знаходимося за адресою вул. Довнар-Запольського 9/10. Так, наша інтенсивна програма дійсно дає можливість опанувати 3ds Max за 23 дні.

   Щоб отримати відповіді на всі інші Ваші питання, зареєструйтеся, будь ласка, на сторінці https://cgischool.ua/ , і наш куратор зв’язжеться з Вами.

    1. Людмило, вітаємо! Наші курси у Львові є, але наразі запуск планується пізніше. Зареєструйтеся, будь ласка, на сторінці https://cgischool.ua/ і Вам зателефонує куратор напередодні старту курсів, щоб проконсультувати. Гарного дня!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.