Підсумки року CGI BootCamp: досягнення нашого 3D ком’юніті за 2021

0%

  Підсумки року CGI BootCamp регулярно підбиває наприкінці грудня. Цього разу, як завжди, ми хочемо поділитися з друзями CGI School успіхами та планами на майбутнє. А ще, звичайно, привітати всіх зі святами і подарувати подарунок!

  Рік 2021 видався непростим. Але, сподіваємось, що вам, як і нам, він приніс багато досягнень, якими можна пишатися. Підбиваючи підсумки року, команда курсів 3D Max CGI BootCamp покаже в цифрах, яскравих картинках та фото, чого нам вдалося досягти у 2021. Ще ми розповімо, що встигли зробити за рік, щоб стати ще кориснішими для своїх нинішніх та майбутніх студентів, а також для розвитку всього українського 3D-ком’юніті.

  Ювілейний 100-й випуск CGI BootCamp

  Ювілейний випуск CGI School

  Історія CGI BootCamp розпочалася у 2017. І ось вже майже 5 років ми готуємо за авторською інтенсивною програмою спеціалістів у галузі архітектурної 3D візуалізації. А у 2021 році у нас відбувся ювілейний, 100-й випуск CGI BootCamp!

  За часи існування нашої школи ми допомогли сотням людей, які прийшли з різних професій, вивчити 3Ds Max. У CGI School вони змогли опанувати нову спеціальність, розкрити свої таланти та знайти покликання. Тут вони зустріли друзів (а багато хто навіть другу половинку), отримали поштовх до професійного та творчого розвитку та повірили у свої сили. В результаті завдяки CGI BootCamp наші випускники зрозуміли, що ніколи не пізно змінити своє життя на краще.

  30 випусків CGI BootCamp з усіх філій

  Випускник CGI School з дипломом Autodesk

  У 2021 році понад 300 наших студентів з 30-ти випусків у Києві, Харкові, Львові та Дніпрі всього за 23 дні стали спеціалістами з візуалізації у 3Ds Max. Їхня кваліфікація підтверджена офіційними сертифікатами Autodesk. Одразу після випуску наші 3D художники-початківці отримали запрошення на оплачувану практику в міжнародні проєкти. Як результат, чимало випускників CGI BootCamp вже успішно працюють у провідних CGI компаніях.

  Запуск CGI PM BootCamp

  Заняття на курсах проджект менеджерів

  У 2021 році CGI School запустила новий проєкт — CGI PM BootCamp. У його рамках ми готуємо професійних проджект-менеджерів для роботи у сфері CGI, IT та GameDev.

  Під час інтенсивних занять, які тривають лише 21 день, наші студенти вивчають необхідні для проджект-менеджера програми та здобувають професійні навички. Вони також проходять спеціальний курс англійської мови для спілкування з іноземними клієнтами та знайомляться з основами бізнес-аналітики. Після закінчення навчання, окрім диплома, випускники отримують запрошення на оплачувану практику.

  У 2021 році було вже два випуски CGI PM BootCamp. В результаті на ринку з’явилося 18 повністю готових до роботи проджект-менеджерів, які спеціалізуються  у архітектурному CGI та GameDev.

  Розширення аудиторії в Instagram

  CGI BootCamp в соціальних мережах

  На початку 2021 року наша сторінка в Інстаграм мала близько 3 000 підписників. А зараз їх вже понад 12 000! Цей вражаючий підсумок 2021 став результатом сумлінної роботи команди CGI BootCamp. Такого успіху за порівняно невеликий час ми змогли досягти завдяки тому, що дуже старалися робити наш контент по-справжньому цікавим, надихаючим та корисним для CGI ком’юніті.

  У нашому профілі в Instagram ми даємо 3D художникам професійні поради, ділимося посиланнями на акаунти визнаних гуру в області CGI, живими відгуками, історіями успіху наших випускників. Ми також розповідаємо про свята та інші цікаві заходи CGI School і регулярно публікуємо інтерв’ю та найкращі роботи менторів та студентів.

  Незабутній фестиваль CGIFEST

  Open-air фестиваль 3D художників

  Наприкінці серпня 2021 року ми провели на березі Київського моря неймовірний фестиваль 3D художників CGIFEST, на якому наші випускники та співробітники відпочили від душі. Це була незабутня ореn-air вечірка у стилі ПАРАДОКС з ефектними костюмами, пікніком, різноманітними ігровими активностями та феєричним фаєр-шоу. А закінчився фест після опівночі яскравим салютом та запальними танцями.

  Різноманітні заходи для співробітників та студентів ми влаштовуємо регулярно. Днями, наприклад, у CGI BootCamp пройшла новорічна вечірка у стилі «Великого Гетсбі». Найближчим часом чекайте на фотозвіт з неї!

  Це основні підсумки року CGI BootCamp. Але ми не збираємось зупинятися на досягнутому. Попереду ще стільки цікавого!

  Хочете рости та розвиватися разом з нами? Тоді чекаємо на вас наступного, 2022 року на відкритих уроках у CGI BootCamp та CGI PM BootCamp. Там ми детально розповімо про наші курси 3D візуалізації та підготовки проджект-менеджерів. Ви познайомитеся із програмою навчання та дізнаєтесь, як стати 3D Artist і опанувати менеджмент у сфері CGI та GameDev всього за кілька тижнів!

  А поки що даруємо вам невеличкий подарунок. Це відео майстер-клас від нашої менторки Віолетти про те, як створити чарівну новорічну атмосферу у 3Ds Max.

  Вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом! Бажаємо вам вражаючих підсумків року, професійних досягнень, успіхів та перемог!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  ×
  Ваше имя
  Email
  380
  Город
  Записаться на открытый урок
  Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
  You should enable JavaScript to use this form.