Сайти з 3D графіки: 7 найкращих онлайн ресурсів CGI індустрії

Сайт про архітектурну 3D візуалізацію

Сайти з 3D графіки — джерела цінної інформації про життя світу CG. Там можна знайти все від новин індустрії до готових 3D моделей та галерей робіт найкращих артистів. Експерти курсів 3D max CGI School розкажуть про 7 онлайн ресурсів, знайомство з якими буде корисним і новачкам, і досвідченим 3D дизайнерам.

Оскільки тенденції розвитку CGI індустрії в основному формуються на Заході, найкращі сайти про 3D графіку — англомовні. Тому їх ми перерахуємо в першу чергу. Але в кінці статті ми згадаємо і деякі вітчизняні ресурси, які можуть бути корисними 3D художникам.

#1. ArtStation

Популярний вебсайт із CG графіки

Це найвідоміший міжнародний сайт 2D та 3D графіки. Тут художники з усього світу спілкуються, демонструють свої досягнення, беруть участь в конкурсах та навіть продають роботи. На порталі діє постійно розширювана бібліотека безплатного навчального контенту. Ведення власного блогу на платформі дозволяє ділитися деталями творчого процесу та обговорювати їх з однодумцями. Крім того, на ArtStation можна розмістити своє портфоліо, щоб привернути увагу роботодавців.

#2. Behance

Відомий сайт діджитал арту

По суті Behance — величезна художня галерея робіт професіоналів в області 2D і 3D графіки, що регулярно поповнюється. На сайті представлені всі види CGI: статичні картинки, анімація, AR/VR. За допомогою фільтрів за категоріями можна знайти зображення будь-якої тематики: архітектура, дизайн автомобілів, персонажів тощо. А в розділі вакансій талановитий 3D художник зможе знайти роботу в міжнародній компанії.

#3. CGArchitect

Сайт з архітектурної 3D візуалізації

Якщо попередні сайти з 3D графіки багатопрофільні, то CGArchitect — нішевий ресурс, присвячений виключно архітектурній візуалізації. Сайт об’єднує професіоналів з різних країн для знайомства та обміну досвідом. Тут є все, щоб поринути у всесвіт archviz та навіть влаштуватися на роботу в цій сфері: галерея 3D візуалізацій, освітньо-новинний портал та ярмарок вакансій. На сайті щорічно проводяться конкурси, переможці яких отримують визнання CG спільноти та призи від спонсорів. Також є форум, бібліотека туторіалів, магазин софту.

#4. CGSociety

Онлайн ком'юніті з 3D графіки

Сайт являє собою товариство CG художників з галереєю найкращих зображень, новинами світу 3D графіки, навчальними матеріалами. Спілкування відбувається в рамках форуму та безпосередньо на сторінках з роботами, де можна залишати повідомлення їх авторам. Додаткова «фішка» CGSociety — онлайн-курси 3D графіки від провідних фахівців в галузі. Тут організовано віртуальний клас для спільної роботи та забезпечено особисте спілкування із CG експертами.

#5. Polycount

Сайт з матеріалами на тему 3D графіки

Як і на більшості сайтів з 3D графіки, головна сторінка відведена під галерею. Є новинна стрічка та конкурси для CG фахівців. На інтерактивному форумі Polycount в будь-який момент можна отримати підтримку та поради професіоналів щодо конкретної проблеми. Ще одна корисна функція — розділ Wiki, що являє собою каталог інформації для 3D художників. Там можна дізнатися, з чого почати кар’єру 3D артиста, як зробити портфоліо, яке значення має той чи інший CGI термін тощо.

#6. 3D Total

Відомий сайт для 3D художників

Сайт з фокусом на навчанні 2D та 3D графіці. Девіз 3D Total: «Вчися – Твори – Ділися». Автори сайту впевнені, що спілкування із колегами-художниками — найкращий спосіб досягти майстерності. Їм належить одна з найбільших безплатних онлайн-колекцій навчальних матеріалів з 3D арту, а також магазин посібників з усіх видів комп’ютерної графіки. Ближче познайомитися з визнаними CGI гуру та дізнатися секрети їх майстерності можна в розділі «Інтерв’ю», де представлені профілі художників та описаний їх шлях в 3D. Також є новинна стрічка, галерея та конкурси.

#7. CG Channel

Онлайн ком'юніті 3D художників

Цей сайт — ком’юніті 3D артистів, зайнятих у сфері розваг: 3D ілюстраторів та аніматорів, розробників ігор, творців візуальних ефектів. На CG Channel представлені новини 3D графіки, статті, аналізи, огляди софту, профілі художників. Розділ «Навчання» містить поради експертів із галузевих питань. Окремо варто відзначити добірку безплатних 3D моделей, текстур та інструментів для 3D візуалізації.

Тим, хто поки не володіє англійською на достатньому рівні, рекомендуємо відвідати найкращі вітчизняні сайти з 3D графіки: render.ru, 3DDD.ru, 3dyuriki. Крім сайтів, також радимо регулярно переглядати тематичні сторінки 3D ком’юніті у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Tik Tok, YouTube. Їх добірку чекайте у наступних статтях.

Хочете стати частиною світу 3D, але не знаєте, з чого почати? На курсах 3D візуалізації в CGI School ви зможете стати 3D художником всього за 23 дні та відразу отримати запрошення на оплачувану практику. А щоб спершу познайомитися зі школою, програмою навчання та менторами, реєструйтеся та приходьте на наш безплатний відкритий урок!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.