Що таке CGI і чому все більше людей хочуть працювати в цій сфері?

CGI артист за роботою

Що таке CGI? Багато хто вже чув, що це інноваційна та творча сфера, в якій можна добре заробляти. Але як саме розшифровується ця абревіатура? Де використовується CGI? Як називають тих, хто працює в цій індустрії, і де вони навчаються? Про це все вам розкажуть експерти курсів 3D max CGI School!

Визначення CGI

Отже, що таке CGI? Це скорочення від англійського словосполучення Computer Generated Imagery. У буквальному перекладі воно означає “картинки, створені на комп’ютері”. До цього варто додати одне уточнення: як правило, під CGI маються на увазі 3D зображення – тобто, створені за допомогою тривимірної комп’ютерної графіки. Робиться це за допомогою спеціальних програм для 3D моделювання і візуалізації: 3ds Max, Blender, Corona Renderer, V-ray і багатьох інших. CGI використовують в безлічі сфер, включаючи кіно, комп’ютерні ігри, рекламу, e-commerce, архітектуру, дизайн, виробництво, медицину, науку, екологію та інші.

Які є види CGI?

Перш за все CGI зображення діляться на:

  • фотореалістичні;
  • нефотореалістичні. 

Фотореалістичні 3D картинки повинні візуально не відрізнятися від фотографії. Їх мета – створити у глядача ілюзію, що він дивиться на фото реального об’єкту або сцени з життя. Нижче ви бачите приклад фотореалістичної 3D візуалізації інтер’єру.

3D рендер вітальні

Дивлячись же на нефотореалістичні зображення, легко зрозуміти, що це 3D графіка. Для таких картинок використовується величезна різноманітність художніх стилізацій. Нефотореалістичне CGI широко використовується в мультфільмах, іграх, рекламі. Цей кадр з мультфільму “Коко” від знаменитої студії Pixar – наочний приклад нефотореалістичної 3D графіки.

Кадр з 3D мультфільму

Ще CGI ділиться на різні види в залежності від формату. Так, за допомогою 3D графіки можна створити:

Статичні зображення, які також називають рендерами. На таких 3D картинках може бути що завгодно: від масштабного архітектурного проекту до дизайну нових кросівок.

Відеоролик – 3D анімацію, яка може показати будь-які змодельовані в 3D об’єкти в русі.

3D моделі для AR – технології доповненої реальності. За допомогою AR тривимірні моделі об’єктів можна “розмістити” в реальному просторі. Приклади – додаток IKEA для вибору меблів і відома гра Pokemon Go.

3D моделі і сцени для VR – віртуальної реальності. За допомогою цієї технології створюються новітні комп’ютерні ігри, як, наприклад, Half Life: Alyx. Також VR знайшло застосування в безлічі інших індустрій, зокрема, в інженерії, дизайні, e-commerce.

Чому працювати в CGI перспективно?

Фахівців, які створюють CGI, називають 3D художники або 3D артисти. Опанувати цю професію хочуть все більше людей, і ось чому:

  • Розмір зарплати 3D артиста близький до заробітку фахівців сфери IT. І виплачується вона в тій же стабільній валюті.
  • Робота в сфері CGI дуже творча і цікава.
  • 3D художник – професія мобільна. Такий спеціаліст не обов’язково прив’язаний до офісу і може працювати вдома або в коворкінгу.
  • У сфері CGI немає кар’єрної “стелі”. Завжди є куди розвиватися: можна братися за більш складні проекти, вивчати нові програми, пробувати себе в різних індустріях.
  • Робота в CGI дає можливість брати участь у цікавих міжнародних проєктах: багато замовників – з США, Європи, Австралії.
  • Опанувати професію CGI фахівця можна досить швидко – за кілька місяців або навіть тижнів, якщо навчальний курс інтенсивний.

Як стати спеціалістом в CGI?

3D моделерка за комп'ютером

Тепер, коли ви знаєте, що таке CGI, виникає наступне питання: як навчитися цьому мистецтву? Для цього є два шляхи: самонавчання за допомогою доступних в мережі матеріалів або навчання на курсах. Перший спосіб – досить складний, довгий, вимагає від учня ідеальної самоорганізації і самодисципліни. У свою чергу, курси пропонують добре структурований навчальний процес, методичний підхід, а також підтримку менторів та однокурсників. Завдяки цьому вивчення CGI на курсах, як правило, більш швидке і результативне.

Хочете освоїти професію 3D художника всього за 23 дні й отримати запрошення на оплачувану практику? Ви можете зробити це у нас в CGI School! А почати можна з відвідин безкоштовного відкритого уроку, де ми розповімо вам все про нашу програму навчання 3d візуалізації, познайомимо з викладачами і випускниками!

Записуйтеся і приходьте! Чекаємо на вас!

2 Responses

    1. Вітаємо, Юліє! Будь ласка, зареєструйтесь на сторінці https://cgischool.ua/, щоб куратор зв’язався з Вами та запросив Вас до нас на Відкритий урок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.