Зарплата 3Д артиста: скільки заробляють 3Д художники і який попит на їх послуги в Україні та світі?

Розмір доходу 3д художника

Робота 3д артиста – цікава, творча і мобільна. А головне – дуже затребувана. Та чи високий дохід у таких фахівців? У цій статті експерти курсів 3D візуалізації CGI School розкажуть вам, яка зарплата 3д артиста в Україні, Європі й США. 

Скільки заробляє 3д художник в Україні?

Портал Work.ua збирає всеукраїнську статистику зарплат серед усіх спеціальностей за пропозиціями роботодавців та резюме. За його даними, на травень 2022 року середня зарплата, пропонована 3D візуалізаторам роботодавцями, дорівнює 22 500 грн на місяць. У той час як самі 3д артисти в середньому оцінюють свою роботу в 20 000 грн на місяць.

Досвідченим фахівцям чимало роботодавців готові запропонувати набагато більше – 50-70 000 грн. Тобто вже на старті зарплата 3д артиста більше середньої, а в міру розвитку в професії – значно її перевищує. Особливо варто відзначити невелику різницю в розмірі окладів по регіонах. 

Як бачимо, 3д художник може мати високу зарплату не тільки у столиці, а й по всій Україні. 

Який дохід у 3д візуалізаторів у світі?

Як повідомляється на топовому американському ресурсі для пошуку роботи Indeed.com, середній рівень зарплат 3д фахівців у США складає більше 66 000 $/рік (5 500 $/місяць). А відомий агрегатор вакансій glassdoor показує середній дохід 59 500 $/рік  (4 900 $/місяць). Мінімальний же рівень зарплати 3д артиста за його даними становить 41 000 $/рік (3 400$/місяць).

Світова статистика зарплат 3д артистів

За інформацією того ж glassdoor, середній заробіток 3д фахівців у Великобританії становить 32 600 £/рік, а в Германії майже 35 000 €/рік.

Затребуваність професії 3д артиста

Пошукові запити «3D artist» і «художник 3D-графіки» стабільно зберігають високу популярність у Google Trends. Ця тенденція властива як англомовним частинам світу (Європа, США, Нова Зеландія), так і Україні.

Популярність професії 3д художника

На сайтах пошуку роботи також спостерігається високий попит на 3д артистів. Наприклад, на найбільшій міжнародній фріланс-платформі Upwork на кінець травня 2021 більше 3000 пропозицій по даному запиту. На Indeed є близько 2000 вакансій. На українському work.ua в Києві – більше 160, у Харкові та Дніпрі – 30+, у Львові – 20+.

Вакансій достатньо за всіма спеціалізаціями 3д художників. У рівній мірі шукають і моделлерів, і візуалізаторів, і дженералістів. Такі фахівці потрібні в абсолютно різних сферах. Звичайно ж, у лідерах – індустрія комп’ютерних ігор, а також архітектура і e-commerce.

Де навчитися 3д моделюванню та візуалізації? 

У CGI School можна опанувати професію 3д артиста всього за 23 дні. Багатьом це здається фантастикою. Однак ми менш ніж за 1 місяць навчаємо не просто теорії професії 3д художника, але й даємо впевнені практичні навички. У фінальний 23-й день курсу наші студенти виконують дипломну роботу по реальному проекту. Ось деякі приклади їх випускних 3д візуалізацій.

А після навчання всі наші випускники отримують запрошення на оплачувану практику в міжнародних компаніях. 

Хочете дізнатися більше про навчання 3d візуалізації у CGI School та перспективах роботи після нього? Приходьте на безкоштовний відкритий урок, де ви познайомитеся з нашою навчальною програмою, командою викладачів і наживо поспілкуєтеся з випускниками!

Насамкінець – приємний нюанс. Зарплата 3д артиста не має меж. Якщо ви талановиті та працьовиті, то успіх вам гарантований!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.