Як включити Vray в 3D max: коротка інструкція

3D візуалізація кімнати у Vray

Як включити Vray в 3D max, щоб мати можливість створювати максимально деталізовані та реалістичні візуалізації? Це потрібно знати кожному 3D художнику-початківцю. Щоб допомогти 3D візуалізаторам-новачкам, експерти курсів 3D Max із CGI School склали просту покрокову інструкцію. В ній коротко пояснюється, як завантажити пробну версію Vray, включити її в 3D max та безплатно користуватися протягом місяця.

Що таке Vray і для чого він потрібний?

Vray — рендер-движок, розроблений болгарською компанією Chaos Group. Це система для візуалізації 3D сцен. За допомогою Vray налаштовується відображення освітлення та матеріалів на фінальному зображенні. У движка також є власна камера з безліччю налаштувань для зручності постановки ракурсу.

Vray працює як плагін для програм, що використовуються для 3D моделювання. Він сумісний не лише із 3Ds Max, але також із Maya, SketchUp, Revit, Rhino, Unreal, Cinema 4D та іншим софтом для створення 3D графіки. Плагін добре зарекомендував себе як інструмент архітектурної візуалізації, що дозволяє отримувати фотореалістичні зображення найвищої якості. Якщо 3D художник володіє Vray на професійному рівні, відрізнити рендер від фото буде практично неможливо.

Як встановити Vray на 3D Max?

Оскільки Vray не є частиною 3D Max, його необхідно завантажити окремо. Ознайомлювальну 30-денну версію плагіна, сумісну із 3D Max, можна отримати на офіційному сайті розробника. Спершу треба буде там зареєструватися. А яку кнопку потім потрібно натиснути для завантаження, видно на скриншоті нижче.

Офіційний сайт Chaos Group

Після закінчення завантаження запустіть інсталяційний файл і дочекайтеся закінчення установки. Коли Vray повністю встановиться на ваш комп’ютер, його можна буде включити в 3D Max.

Як включити Vray в 3Ds Max?

За промовчанням у 3D Max вибрано інший движок для візуалізації. Щоб увімкнути Vray, потрібно запустити 3D Max та відкрити вікно налаштувань рендеру ― Render Setup. Для його виклику достатньо натиснути F10.

У верхній частині вікна у списку Renderer необхідно знайти Vray та клікнути по ньому. Швидше за все, вам буде запропоновано вибрати з двох варіантів: Vray та Vray GPU. Перший призначений для звичайного рендерингу за допомогою процесора, а другий — для візуалізації з використанням відеокарти. Включити потрібно той, який більше відповідає можливостям вашого комп’ютера. 3D візуалізатору-початківцю, який тільки знайомиться із плагіном і ще не знає всіх тонкощів його роботи, краще включити звичайний Vray. Нижче показаний покроковий алгоритм, як це зробити.

Встановлення движка Vray на 3Ds Max

Тепер ви знаєте, як включити Vray в 3D Max, і можете починати досліджувати його можливості. А якщо забажаєте навчитися працювати у 3D max та Vray професійно, приходьте до нас у CGI School — авторизований навчальний центр Autodesk. Ми познайомимо вас із найновішими версіями ПЗ для 3D моделювання та візуалізації ― 3ds Max 2021 та V-Ray Next 4.3.

Для початку рекомендуємо зареєструватись на нашому сайті та відвідати безплатний відкритий урок. На ньому ми розповімо про наш інтенсив CGI Bootcamp. Він дозволяє набути необхідних для роботи в 3D max та Vray навичок всього за 23 дні активного навчання за авторською програмою. Під час відкритого уроку ви зможете поспілкуватися із нашими випускниками, які вже стали затребуваними 3D художниками, та побачити їхні роботи.

Заняття в CGI Bootcamp проходять під чуйним керівництвом менторів — 3D артистів із величезним досвідом. Після закінчення курсів 3D візуалізації випускники складають іспит на отримання сертифіката Autodesk, а потім проходять оплачувану практику у міжнародних проєктах.

Відкрийте для себе нову перспективну та творчу кар’єру! Вивчайте 3D max та Vray разом із CGI School!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.