CGI School у 2022: яким цей рік був для нас

2022 рік став справжнім випробуванням для України та українців. Але він довів, що ми — наполегливі, сміливі та незламні. Ми навчились працювати під сирени, адаптувались до роботи під час блекаутів та продовжили навчати 3D художників і проджект-менеджерів. Опанування цікавих затребуваних професій нашими студентами та нові проєкти для CGI ком’юніті — це наша соціальна місія та внесок в економічний фронт для підтримки держави.

Команда курсів 3D max детальніше розкаже, як минув цей рік і що ми зробили.

Провели 11 курсів BootCamp

Усупереч складним та небезпечним часам, наша школа працювала та готувала спеціалістів з 3D графіки та проєктного менеджменту. Якщо казати в цифрах, ми:

Пишаємось нашими випускниками! У воєнний час професійний розвиток та перекваліфікація набувають особливого значення, адже перед вами відкриваються можливості на кар’єрних сходинках у новій сфері. Наші випускники опанували нові професії і отримали стабільну, затребувану та перспективну роботу.

Чому професія 3D візуалізатора приваблює багатьох людей та змушує інколи докорінно змінити сферу діяльності? З одного боку, вона творча, але разом з тим технічна. Таке поєднання дає можливість безперервно розвиватися та вдосконалювати навички, отримувати високу заробітну плату та працювати над цікавими завданнями в міжнародних проєктах з будь-якої точки світу без прив’язки до офісу.

Заснували благодійну ініціативу

Ми віримо в нашу перемогу та дуже хочемо її наблизити. Тому на самому початку війни ми заснували благодійний фонд Save Kyiv, який зараз функціонує самостійно. Крім того, поки ми не працювали, наш офіс став волонтерським штабом. Протягом трьох місяців волонтери, зокрема й наші співробітники, привозили сюди речі першої необхідності для цивільних та військових, сортували, пакували та відправляли туди, де вони були найбільш необхідні.

Окрім цього, ми заснували власну благодійну ініціативу, яка функціонує з перших днів повномасштабного вторгнення. Наша Українська спілка художників комп’ютерної графіки допомагає військовим — нашим співробітникам, членам сімей та близьким друзям, які захищають Україну на передовій. Для них ми закуповуємо та доставляємо необхідне спорядження на кошти нашого CGI ком’юніті. Також Спілка займається придбанням та доставленням гуманітарної допомоги в прифронтові зони.

Загалом ми передали нашим захисникам на фронт:

  • сім машин для Збройних сил України;
  • генератори та шини;
  • квадрокоптери та пульти керування до них;
  • прилади нічного бачення;
  • різну електроніку (телевізори, ноутбуки, комп’ютери, планшети);
  • взуття, одяг, рукавички, каски, бронежилети, аптечки та каремати для бійців;
  • та багато іншого.

Намагаємось допомагати і тим, хто цього потребує на територіях, близьких до зони бойових дій. Наразі ми доставили гуманітарну допомогу в Донецьку область (деокупований Лиман, Бахмут, Святогірськ), Херсон та Херсонську область.

Представили ідеї для відбудови України після війни

Ми з нетерпінням чекаємо на перемогу та мріємо про відбудовані українські міста. Знаємо, що замість руїн постануть нові красиві будівлі. Оскільки архітектурна візуалізація — перший крок на шляху майбутнього відновлення, наші випускники та викладачі взяли участь у конкурсі Re:CreateUA. Він об’єднав архітекторів, дизайнерів та 3D візуалізаторів з усього світу, кожен з яких представив власні проєкти реконструкції постраждалих будівель та громадських просторів.

Більше рендерів наших менторів та випускників CGI BootCamp ви знайдете у статті за посиланням.

Таким був 2022-й для CGI School. Складним, але відчайдушним. Продовжуємо працювати та вірити в краще, адже попереду на нас чекають лише перемоги!

Якщо ви хочете відчути неймовірну атмосферу нашого BootCamp, стати частиною CGI ком’юніті та опанувати нову професію на курсах 3D візуалізації всього за 23 дні, чекаємо на вас у наступному році!

Вітаємо вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом! Бажаємо, щоб складне ставало простим, тільки-но ви зробите перший крок назустріч мрії. Мрійте про неймовірне та створюйте те, на що не наважуються інші. Мирного року, натхнення та перемог!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.