Навіщо потрібна 3D візуалізація архітекторам та дизайнерам інтер’єру: топ-5 причин

3D візуалізація затишного будинку

Навіщо потрібна 3D візуалізація архітекторам та дизайнерам інтер’єру? Ще років 10 тому вона не була обов’язковою частиною їх робочого процесу. Зараз же практично всі архітектурні та дизайнерські фірми або включають 3D візуалізатора в штат, або замовляють ці послуги в спеціалізованих студіях чи у фрілансерів. А чимало архітекторів та дизайнерів навіть самі закінчують курси 3D візуалізації. Навіщо їм це потрібно — розкажуть експерти CGI School.

3D візуалізація — страховка від технічних помилок в проєктах

3D рендер дизайну інтер'єру кухні-вітальні

Під час візуалізації дизайну в 3D можна легко відстежити помилки, які не завжди помітні на 2D-кресленнях. Наприклад, неправильно розташовані розетки або занадто вузьку нішу для пральної машини. Якби такі огріхи проявилися на етапі реалізації, автору проєкту довелося б переробляти вже виконані роботи своїм коштом. А з 3D візуалізацією можна помітити промахи ще на стадії розроблення та вчасно внести правки, уникнувши незапланованих витрат.

3D візуалізація — наочне обґрунтування дизайнерських рішень

3D рендер сучасного будинку

Трапляється, що клієнту незрозуміла ідея, яку пропонує дизайнер. Або, навпаки, сам замовник наполягає на варіанті, який здається фахівцю з дизайну сумнівним. 3D візуалізація дозволяє наочно показати, яким буде результат втілення в життя того чи іншого спірного рішення. Так дизайнеру або архітектору буде легше обґрунтувати свої пропозиції та не втратити в результаті довіру замовника.

3D візуалізація — допомога у виборі дизайну

3D рендер розкішного інтер'єру кімнати

Питання, навіщо потрібна 3D візуалізація, відпадає, коли архітектор або дизайнер має справу з клієнтом, що сумнівається. Такий замовник не може визначитися, що йому дійсно потрібно: кухня-вітальня або дві окремі кімнати, мінімалізм або хай-тек, штукатурка або шпалери, штори або жалюзі тощо. А 3D візуалізатор інтер’єру може допомогти розібратися в уподобаннях, продемонструвавши відразу кілька варіантів дизайну. Отримані в результаті 3D візуалізації зображення дають клієнту можливість точно зрозуміти, що йому більше подобається. Це прискорює прийняття рішення та захищає автора проєкту від невдоволення замовника результатом.

3D візуалізація — можливість вразити клієнта

CGI архітектурного дизайну тераси

Дивлячись на креслення, скетч або мудборд, замовник не отримує повне уявлення про проєкт. Він може зрозуміти технічні аспекти та окремі дизайнерські рішення, але не уявити всю картину. А на фотореалістичній 3D візуалізації людина бачить не чорно-білу схему або зразки меблів та оздоблення, а свою квартиру або будинок цілком. Таким чином, вона може належно оцінити поєднання усіх рішень дизайнера та відчути атмосферу своєї майбутньої оселі. Іншими словами, 3D візуалізація створює емоційний зв’язок між замовником та проєктом, закохує в майбутнє житло.

3D візуалізація — інструмент маркетингу

3D рендер приміщення ресторану

Щоб заявити про себе та привернути увагу потенційних замовників, архітектору або дизайнеру необхідне портфоліо з гарними фото реалізованих проєктів. Це полегшує просування бізнесу через сайт, соціальні мережі, рекламу. 

Однак зображень не завжди вистачає. Одні проєкти ще не до кінця реалізовані, тож ще немає чого фотографувати. Інші вже втілені у життя, але замовник не дав дозволу використовувати фотографії. У таких випадках відповідь на питання, навіщо потрібна 3D візуалізація, очевидна: вона послужить безцінним джерелом зображень для промоушену. Навіть якщо в реальності проєкт ще не готовий, можна з різних ракурсів «сфотографувати» у 3D майбутній результат. Більш того, візуалізувати можна не тільки реальні проєкти, а й ідеї. Наприклад, концепти у стилістиці, з якою архітектор або дизайнер ще не працював в рамках реального замовлення. Так можна продемонструвати свій потенціал та отримати нових клієнтів.

З перелічених вище причин чимало архітекторів та дизайнерів інтер’єру вивчають 3D візуалізацію. А деякі навіть повністю переходять до archviz. Для втомленого від монотонної роботи архітектора це можливість залишитися в улюбленій сфері, займаючись більш творчою справою.

Навіть якщо ви не архітектор і не дизайнер, у вас є шанс стати професійним 3D художником та візуалізувати проєкти для найкращих архітектурних бюро та студій дизайну інтер’єру. На курсах 3D Max в CGI School можна навчитися 3D візуалізації всього за 23 дні й відразу перейти до оплачуваної практики в міжнародних компаніях. Хочете дізнатися про це більше? Реєструйтеся та приходьте на безплатний відкритий урок, де вас познайомлять зі школою, менторами та програмою навчання. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
Ваше имя
Email
380
Город
Записаться на открытый урок
Спасибо за регистрацию! Остался еще один шаг
You should enable JavaScript to use this form.